GALERİ

Hadise kuaförünü eve çağırdı, ödediği ücret dudak uçuklattı! 'Yalnızca saç bakımı bu kadarsa...'

Hadise, önceki gün sevgilisi Kaan Yıldırım'ın karantina paylaşımıyla gündem olmuştu. Bir süredir Hadise'nin evinde kalan Kaan Yıldırım, Instagram'dan yaptığı paylaşımla herkesi şaşırtmıştı. Aşkını açık açık dile getirmeyen çiftten Hadise, her fırsatta imalı paylaşımlar yapsa da Kaan her zaman konuyu daha gizli tutan taraf oldu. Ancak yaptığı paylaşımda Hadise'nin evindeki koltuk detayı her şeyi ele verdi. Türkiye'de de vaka sayılarının artmasıyla vatandaşlar evlerinden dışarı çıkmayarak virüsün yayılmasını engellemek adına katkıda bulunuyor. Uzun bir süredir Kaan Yıldırım ile ev karantinasında olan Hadise, kuaförünü eve çağırdı. Hadise'nin kuaförüne ödediği ücret ise dudak uçuklattı!

Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı şüphesiz 2020'ye damga vuran aşklar arasında. Eski eşi Ezgi Eyüboğlu'nun Oğulcan Engin ile ilişki yaşadığını saklamayışının aksine Kaan Yıldırım Hadise ile yaşadığı aşkı saklamayı tercih ediyordu. Ta ki Hadise'nin evinden paylaştığı fotoğraf ortaya çıkıncaya dek. Karantina günlerinde her şey bir bir ortaya çıkıyor. Hadise bu kez de kuaförünü eve çağırmasıyla gündem oldu. Karantina nedeniyle evinden çıkmayan Hadise'nin, kuaförüne ödediği ücret şoke etti!

Karantina günlerini sevgilisi Kaan Yıldırım ile İstinye'deki evinde geçiren Hadise, kuaförlerin kapanmasıyla kendisi için çözüm arayışına girdi. Şarkıcı, saçlarına bakım yaptırmak için kuaförünü evine çağırdı.

DUDAK UÇUKLATTI!

Hadise'nin kuaförü, artan talep nedeniyle evde hizmet fiyatlarına zam yaptığını ve saç bakım ücretinin 1000 TL olduğunu söyledi. Açıkgöz, bu fiyata önce şaşırsa da yine evde saçlarına bakım yaptırdı.Öte yandan şarkıcı, saçlarını boyatmak için yıllardır Belçika'ya gidip geliyor.

Hadise - Kaan Yıldırım aşkında yeni gelişme!

Hadise ile Kaan Yıldırım aşkının ilk ortaya çıkmasını sağlayan olay sevimli dostumuz Benek'ti... Hadise'nin Benek ile paylaştığı bu fotoğrafla Kaan Yıldırım ile sevgili olduğu ortaya çıkmıştı.

Dedikoduların çıkmasının ardından Benek ile bir fotoğraf daha paylaşan Hadise, çok geçmeden hepsini kaldırdı. Bu durum akıllara, 'İkili arasında kriz mi çıktı?' sorusunu getirmişti.

Son olarak sabaha karşı Antalya konseri dönüşü İstanbul Havalimanı'nda görüntülendi, patlayan flaşlarla şaşkına döndü. Keyfi kaçan ve yüzü düşen şarkıcı, "Bu saatte konuşmayacağım" dese de konu oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım'a gelince gülümsemeye başladı. Hadise, Yıldırım'la ilgili sorulara "Özel hayatımı ne zaman konuştum ki şimdi konuşayım" diye yanıtlamak istemedi.

Gazeteciler, sanatçıya kimseyi reklam için yanında tutmadığı açıklamasını hatırlatıp "Kaan Bey'i yanınızda göremedik. İlişkinin oturmasını mı bekliyorsunuz?" diye sordu. Hadise "Bu soruları gülelim diye mi soruyorsunuz?" diye karşılık verdi.

Geçtiğimiz günlerde kıskançlık krizine giren Kaan Yıldırım'ın isteğiyle sosyal medyadaki dans videolarını silen Hadise'nin iyice aşka geldiği öğrenildi.

Güzel popçunun Kaan Yıldırım'ın rol aldığı dizinin Tuzla'daki setini sık sık ziyaret ettiği konuşulanlar arasında.

SON DAKİKA