;
GALERİ

Hasan Şaş ile tartışan Volkan Demirel hakkında şok eden gerçek! Volkan Demirel meğer Tosun Paşa filminde...

Fenerbahçe - Galatasaray derbisine Hasan Şaş ile Volkan Demirel'in gerilimi de damga vurdu. Kadıköy'de, Fenerbahçe'nin evinde oynanan maç berabere biterken, maçtaki gerilimi yükselten gelişmelerden biri de Hasan Şaş ile Volkan Demirel'in sahadaki olaylı hareketleri oldu. Derbinin en çok konuşulanlarından haline gelen Volkan Demirel ve Hasan Şaş, sosyal medyanın gündeminden de inmediler. Özellikle Volkan Demirel ile Tosun Paşa filmindeki Seferoğulları'ndan Suphi'nin benzerliği, derbideki gerilimi unutturacak bir detay olarak dikkat çekti. Peki, Volkan Demirel dışında birbirine benzerliğiyle şaşırtan ünlüler kimler?

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesinde Hasan Şaş ile gerilim yaşayan Volkan Demirel'e ikizi kadar benzeyen bir isim ortaya çıktı. Kadıköy'de, Fenerbahçe'nin evinde oynanan maçın berabere kalmasından çok, Hasan Şaş ile Volkan Demirel arasında yaşanan gerginlik konuşuldu. Peki, başarılı kaleci Volkan Demirel, oyuncu olsaydı sizce kim olurdu? İşte Volkan Demirel'e ikizi kadar benzeyen ünlü...

Buna benzerlik değil ikizlik denir! Görenleri hayrete düşüren benzerliklere, ünlülerin kendileri bile şaştı kaldı. Bu kez bu benzerliklerin odağında son dönemin başarılı oyuncularından Can Yaman var. Can Yaman'ın meğer Hollywood'da abisi varmış!

Can Yaman ve dünyaca ünlü aktör Jason Momoa'nın benzerlikleri görenleri şaşırttı.

Game of Thrones dizisiyle Türkiye'de de binlerce hayran kazanan Khal Drogo rolündeki Momoa, şimdilerde ise Frontier dizisinde boy gösteriyor. Can Yaman ile fotoğraflarını yan yana görenler ise kardeş zannediyor.

Şarkılarının yanı sıra yaptığı eğlenceli paylaşımlarla dikkat çeken İrem Derici, kendisine ikiz kardeşi kadar benzeyen Amerikan güreşçinin fotoğrafını paylaştı.

Güzel oyuncu Büşra Develi (23) vizyondaki 'Ayla' filmindeki performansı ile izleyiciden tam not almıştı.

Büşra Develi, 'İngiliz Hasta', 'Çikolata', 'Üç Renk: Mavi' gibi filmleri ile tanınan Fransız yıldız Juliette Binoche'a ikizi kadar benziyor.

Tabii gençliğine! 53 yaşındaki Juliette Binoche ile Büşra Develi arasında 30 yaş fark var.

Güzel oyuncu Büşra Develi'nin kendisine çok benzeyen bir meslektaşı daha var. Oyuncu Göksun Çam ile Büşra Develi'nin ince uzun yüzü ve gülüşü aynı desek abartmayız.

Hande Subaşı var sırada. Gözleri ile büyüleyen güzel oyuncunun kendisi gibi bakışları ile etkileyen bir benzeri var.

BİZE ULAŞIN ; ; ;