GALERİ

İşte makyajsız ünlüler

Tatilden yeni döndüğünü ve İstanbul'a geleli üç gün olduğunu söyleyen Biricik, yeni sezonla ilgili ise, "Şu an netleşen bir proje yok. Senaryolar var elimde onları okuyorum" dedi. Ayrıca oyuncunun doğal, makyajsız güzelliği ise dikkatlerden kaçmadı.

Geçip giden yıllara meydan okuyan 51 yaşındaki Salma Hayek, çıktığı tatilde sosyal medyadan uzak kalmadı.

Bir çocuk annesi Hayek, fitrsezi ve makyajsız pozlarını daha önce örneğine çok sık rastlanmayan şekilde arka arkaya paylaştı.Hayek'in bu paylaşımları hayranlarından çok sayıda beğeni aldı. Birçok hayranı onun doğal halinin çok daha güzel olduğunu belirtti. Bazıları da onu "dünyanın en güzel kadını" ilan etti.

Oyuncu Merve Sevi, makyajsız fotoğrafını Instagram'da takipçileri ile paylaştı.

Merve Sevi'nin fotoğrafı yorumlara kapatması dikkat çekti.

Ziynet Sali.

Beyza Şekerci ve Hande Doğandemir.

Kadın dizisiyle ekranlarda boy gösteren Özge Özpirinçci yoğun gecen sezonun ardından tatile çıktı. Sevgilisi Burak Yamantürk ile birlikte Türkiye ve yurt dışında tatil yapan güzel oyuncu makyajsız fotoğraf paylaşma modasına uydu.32 yaşındaki Özge Özpirinçci, Instagram hesabından bu fotoğrafını "Saçımdaki beyazlar ve ben" notuyla paylaştı

İkili, makyajsız hallerini de paylaşarak doğal güzelliklerini gözler önüne serdi. Daha önce Serenay Sarıkaya, Sinem Kobal ve Hatice Şendil sıfır makyajlı hallerini Instagram'da paylaşarak olay olmuştu.

Oyuncu Aslı Tandoğan (39), oğlu Atlas'la beraber Çeşme'de tatilde...Önceki gün oğluyla çekilmiş pozunu instagram hesabından paylaşan Aslı Tandoğan'ın makyajsız hali gözlerden kaçmadı.

BİZE ULAŞIN