GALERİ

Müge Anlı'nın torunu kim? İşte bir kızı bulunan Müge Anlı'nın merak edilen torunu

Müge Anlı özel hayatıyla gündem olmayı sevmeyen isimler arasında. Başarılı sunucu öncü olduğu sosyal sorumluluk projeleri ve Atv ekranlarında hafta içi ehr gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla Türkiye'nin sevilen ünlü isimleri arasında yer alıyor. 45 yaşındaki Müge Anlı'nın kızı Lidya Akdağ Tatlı Sert izleyicileri tarafından merak edilirken şimdi bir isim daha merak edilenler arasında. O da Müge Anlı'nın torunu. Müge Anlı, annesinden 3 aylıkken ayrılan Ceylan Öztürk'ün annesini bulmak için harekete geçti. Ceylan Öztürk hiç görmediği annesinin bulunması için yaşadıklarını anlatırken, Anlı'nın "Ben de torunuma aynı şekilde davranıyorum, bu programdayken onu çok özlüyorum" sözleriyle ekran başındaki izleyicileri şaşırttı. Peki Müge Anlı kime torunum diyor?

ATV'nin en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü canlı yayınında ilginç anlar yaşandı. Anlı'nın konuşma arasında "Ona bakarsanız ben torunuma da kızıyorum" demesi sosyal medyada olay oldu.

Peki Müge Anlı kime torunum diyor?

Kayıp ve cinayetlerin araştırıldığı program Müge Anlı ile Tatlı Sert'in sunucusu Müge Anlı, annesinden 3 aylıkken ayrılan Ceylan Öztürk'ün annesini bulmak için harekete geçti.

"BEN DE TORUNUMU ÖZLÜYORUM"

12 yıldır sürdürdüğü programı büyük başarılar elde eden, birçok kayıp ve cinayet vakalarını çözen ünlü sunucu, özel hayatını magazin dünyasından uzak tutmaya gayret gösteriyor.

Hayatı sevenleri tarafından merak edilen Anlı'nın programda "Ben torunuma da kızıyorum. Yağmurda dışarıya çıkma diye. Şimdi sorsan üveyim diye değil ama hasta olmasını istemiyorum. Üvey anneanne diye değil yani. Bu programda da onu nasıl özlüyorum bir bilseniz. Sürekli fotoğraflarına bakıyorum" sözleriyle şaşırttı.

TAKİPÇİLERİ MERAK ETTİ

Yaptığı açıklamayla gündeme gelen Müge Anlı'nın torunu merak konusu oldu. Çoğu takipçi ünlü sunucunun ikinci kez evlilik yaptığını zannedip programın sosyal medya hesabını mesaj yağmuruna tuttu.

MÜGE ANLI'NIN TORUNU KÖPEĞİ ÇIKTI

Takipçilerin Anlı'nın bahsettiği torunu en büyük sevgi kaynaklarından biri de pekinez cinsi Lokum isimli köpeği olduğunu söyledi.

Müge Anlı'nın Lidya adında bir kızı da bulunuyor. İşte başta Müge Anlı'nın kızı olmak üzere ünlülerin çocukları.

ESRA EROL

Esra Erol, 2011 yılında Ali İdris isimli çocuğunu dünyaya getirdiğinde 29 yaşındaydı. Ünlü sunucu ikinci çocuğu Ömer'i ise 34 yaşında doğurdu.

PINAR ALTUĞ

Yağmur Atacan ile 2008 yılında evlenen Pınar Altuğ, kızı Su'yu doğurduğunda 33 yaşındaydı. Anne-kız bir örnek kombinleriyle sıkça magazin gündemine geliyor.

SİBEL CAN

Sibel Can, erken yaşta anne olan ünlülerimizden ve üç çocuk sahibi. Hakan Ural ile olan evliliğinden 22 yaşındayken oğlu Engin Can'ı, 23 yaşında da kızı Melisa'yı dünyaya getirdi. Ünlü şarkıcı, Sulhi Aksüt'le olan evliliğinden üçüncü çocuğu Emir'i doğurduğundaysa 30 yaşındaydı.

SON DAKİKA