;
GALERİ

Oğuzhan Özyakup Demet Özdemir'in sabrını taşırdı! Can Yaman yaşanan gerginliğe şahit oldu

Demet Özdemir ile geçtiğimiz yıl aşk yaşayan Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup eski sevgilisini unutamadı. İddialara göre, 26 yaşındaki futbolcu Oğuzhan Özyakup ünlü oyuncu Demet Özdemir'i sık sık arayıp barışmaya ikna etmeye çalışıyor. Özyakup'un son aramasına şahit olan Can Yaman ise, "Bir dahaki sefer onunla ben konuşacağım." dedi.

OĞUZHAN ÖZYAKUP DEMET ÖZDEMİR'İ ÇİLEDEN ÇIKARDI!

Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup, geçtiğimiz yıl aşk yaşadığı Demet Özdemir'i unutamadı. Futbolcu, iddiaya göre Özdemir'i sürekli telefonla aradı. Özdemir, eski aşkının yakın markajıyla çileden çıktı.

BEŞİKTAŞ'IN ÜNLÜ FUTBOLCUSU ESKİ AŞKINI UNUTAMADI

Demet Özdemir'in başı şu sıralar eski aşkıyla dertte! Gazeteci Bilal Özcan'ın iddiasına göre Özdemir'le geçtiğimiz yıl aşk yaşayan Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup, güzel oyuncuyu unutamadı.

26 yaşındaki futbolcu, Kasım 2017'de ayrıldığı ünlü oyuncuyu sık sık telefonla arayıp barışmaya ikna etmeye çalışıyor. Bu ısrardan rahatsız olan Özdemir ise iddiaya göre her seferinde telefonu Özyakup'un suratına kapattı..

CAN YAMAN BU DURUMA ÇOK SİNİRLENDİ!

26 yaşındaki Özdemir'in sabrı, geçtiğimiz gün setteyken eski aşkının aramasıyla taştı. Konuşulanlara göre futbolcuya "Bir daha beni arama" diye bağıran güzel oyuncunun bu durumuna Can Yaman da şahit oldu.

Özdemir'le aşk yaşadığı konuşulan yakışıklı oyuncu iddiaya göre "Bir dahaki sefer, onunla ben konuşacağım" dedi. Yeşil sahadaki performansıyla eleştirilen Özyakup'un eski aşkını tacizi ise "Oğuzhan'ın gündeminin futbol olmadığı anlaşıldı" dedirtti..

Geçtiğimiz yıl eski aşkının jestleriyle mest olan Özdemir, ayrılık sonrası Özyakup'un telefonla taciz etmesinden yaka silkti.

BİZE ULAŞIN