GALERİ

Prens William'ı Kate Middleton'dan ayırmak için her şeyi yapmış!

Prens Charles'ın karısı Camilla Parker Bowles'un, üvey oğlu Prens William'ı Kate Middleton'dan ayırmak için her yolu denediği iddia edildi. Öyle ki Kate Middleton'un kraliyet ailesine uygun olmadığı düşüncesiyle harekete geçen Camilla Parker Bowles, bir süre de olsa amacına ulaşmayı başardı.

Christopher Anderson'ın kaleme aldığı Game of Crowns: Elizabeth, Camilla, Kate and the Throne" adlı kitapta yer alan iddialara göre Prens Charles'ın karısı Camilla Parker Bowles, üvey oğlu Prens William'ın Kate Middleton'dan ayrılması için elinden geleni yaptı.

Anderson'ın kitapta öne sürdüğüne göre, 2005 yılında Prens Charles ile evlenen Camilla Parker Bowles, Kate Middleton'ın kraliyet ailesine uygun olmadığını ileri sürerek hemen bu ilişkinin bitmesini istemiş.

Kate Middleton ve Prens William, henüz İskoçya'daki St. Andrews Üniversitesi'nde öğrenciyken tanıştı. Uzun süre birlikle olduktan sonra ayrıldılar. Fakat ayrılığa uzun süre dayanamayan çift, sonra tekrar bir araya geldi. Aradan çok geçmeden de nişanlanıp evlendiler.

Anderson kitabında Camilla Parker BowleS'un, kocası Prens Charles'ı etkileyerek oğlu Prens William'ı Kate Middleton'dan ayrılmaya ikna etmesini istedi.

Nasıl oldu bilinmez ama Parker Bowles bir ara bu amacına ulaştı sayılır. Prens William ile Kate Middleton, altı yıllık birlikteliğin ardından 2007'de yollarını ayırdı. Ancak Camilla Parker Bowles'un sevinci kursağında kaldı ve yeniden barıştılar.

Prens William, nişanlandıktan sonra verdiği bir röportajda bu dönemi "Çok gençtik ve farklı karakterlerimiz vardı. İkimiz de kendimizi keşfetmeye çalışıyorduk. İkimiz de büyüyorduk. Zaten sonra işler daha iyi gitmeye başladı" diyerek anlatmıştı.

Kate Middleton da ayrılık sürecine ilişkin olarak, hayatının kötü bir dönemi olduğunu ama o zorlukların kendisini güçlendirdiğini söylemişti.

Bütün bu açıklamalara rağmen çiftin asla açıklamadığı bir ayrıntı var: O dönemdeki ayrılıklarının gerçek sebebi. İkisi de genel cümlelerle konuyu anlatıyor.


2007 yılının mart ayından ayrılan çift, aynı yıl ekim ayında tekrar barıştı. Bu ayrılık onların ilişkisini kötü etkilemedi ve 2011 yılında da evlendiler.

Camilla Parker Bowles ile Prens Charles yaklaşık 34 yıl boyunca aşk yaşadılar. Hatta bunun bir bölümünde Prens Charles, Prenses Diana ile evliydi. Hatta çiftin boşanma sebepleri arasında en önemlisinin bu ilişki olduğu da konuşuldu.

BİZE ULAŞIN