GALERİ

Sefirin Kızı'nın Nare'si Neslihan Atagül'den eşi Kadir Doğulu itirafı: İlk görüşte aşk diyemem ama...

Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erhan Alpay, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Edip Tepeli gibi isimlerin yer aldığı Sefirin Kızı dizisinde canlandırdığı Nare karakteri ile hem yurt içi hem de yurt dışında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Neslihan Atagül, geniş bir hayran kitlesine sahip. Kendisi gibi oyuncu olan Kadir Doğulu'yla gıpta edilen bir evliliği olan 27 yaşındaki Neslihan Atagül Beyaz rus ve Çerkes kökenli bir babasının kızı. Sosyal medyada da oldukça yakından takip edilen Neslihan Atagül çocukluğuna, evliliğine ve özel hayatına dair çok özel açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül Doğulu, özel hayatından çocuğukluk yıllarına dair birçok konuda açıklamalar yaptı. Eşi için 'Kadir'e hissettiklerimi tarife sığdıramam' ifadelerini kullandı.

"MİSKET BORCUMDAN 3 GÜN EVDEN ÇIKAMADIĞIM ZAMANLARI HATIRLIYORUM"
İstanbul'da geçen çocukluk günlerini anlatan Neslihan Atagül Doğulu,'Hem biraz yaramaz hem de sorumluluk sahibi bir çocuktum. Annem çalıştığı için genelde yalnız olurdum. Abimle çok zaman geçirirdik. Bilardo ve langırt oynardık. Mahalledeki erkeklerle de oynardım. Misket borcumdan 3 gün evden çıkamadığım zamanları hatırlıyorum.' dedi.

"OYUNCU OLMAK İÇİN BİLİNMEYEN NUMARALARDAN BİR AJANS BULUP ARADIM"
8 yaşında TV'de bir film izlerken oyuncu olmaya karar verdiğini söyleyen Atagül, o günleri şöyle anlattı: 8 yaşında oyuncu olmaya karar verdim. Babama 'ben oyuncu olmak istiyorum' dediğimde 'olursun kızım' deyip başımı okşadı. O yaşta bile bir şeylere geç kaldığımı düşünerek, bilinmeyen numaralardan bir ajans bulup aradım.

Görüşme için çağırdıklarında anneme 'beni götürür müsün' diye sordum. 18 yaşına kadar annem bütün işlerimde bana eşlik etti. Birkaç reklamda oynadım. Ardından 13 yaşında "İlk Aşk"ta rol aldım.

"KADİR'E HİSSETTİKLERİMİ TARİFE SIĞDIRAMAM"
2013 yılında "Fatih Harbiye" dizisinin setinde tanışan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu 2016'da dünyaevine girdi. 'İlk görüşte aşk mıydı' sorusuna güzel oyuncu samimi cevaplar verdi: İlk görüşte aşk diyemem ama şöyle bir bakmıştım ilk karşılaşmamızda. Bunu Kadir'e sorsanız hemen cevap verirdi. Ben ona hissettiklerimi tarife sığdıramam, haksızlık etmiş olurum.

O, çok güzel hakkını veriyor bence. Ben onun merhameti, vicdanı, çalışma şekli, işine duyduğu saygı, herkese eşit mesafede duruşu beni hala çok etkiler. Kadir'e hissettiğim aşk bir şahsa indirgenemeyecek büyüklükte. Kadir'den öte gördüğüm, o ruh mu desem, o neyse ben ona aşığım. Şükür ki onunla yollarımız kesişmiş.

"BU GÜÇ ZATEN İÇİMİZDE, SADECE HAREKETE GEÇMEYİ BEKLİYOR"
Neslihan Atagül Doğulu salgın sürecine ve bundan sonrası için yapılması gerekenlere değindi: Salgın sürecinden çok etkilenmedik. Çünkü ekip biçtiğimiz, hayvan beslediğimiz, kendi kendine yeten bir mekan oluşturduğumuz için, doğayla başbaşaydık. Dünya ve insan evrimleşiyor. Dolayısıyla bu süreci olağan karşılıyorum.

İnsanlar tüberkülozdan, gripten hayatlarını kaybediyor. Kadın cinayetleri işleniyor. Biz bunlar için eve kapanmadık. Bu güç zaten içimizde, sadece harekete geçmeyi bekliyor. Şahsımız için bir şeyler yapmayı bırakıp, toplum olarak birbirimize sarılmalıyız.

Toprağımız çok verimli ve kendisine Türk diyen her insan çok akıllı. Toprağımıza tohum ektiğimizde hemen cevap veriyor. Toprak böyleyken, insanımıza bir tohum ekmek neler sağlar düşünün.

Neslihan Atagül 20 Ağustos 1992 İstanbul doğumlu. Annesi Beyaz Rus, babası Çerkes kökenlidir. 2005 yılında Erberk Ajansa kayıt yaptırdıktan 2 ay sonra bir reklam filminde oynamıştır. Hayatımıza girişi bu reklam filmiyle olan Neslihan Atagül'ün hayranları sosyal medyada çocukluk fotoğrafını paylaştı. İşte başta Neslihan Atagül olmak üzere ünlülerin çocukluk fotoğrafları.

SON DAKİKA