;
GALERİ

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

ATV'nin fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz 13 Haziran Çarşamba akşamı soru işareti bırakan sahnelerle sezona ara vermişti. Milyonların severek izlediği dizi Sen Anlat Karadeniz sevenlerine güzel haber geldi! Sen Anlat Karadeniz yeni sezon 2. fragmanı yayınlandı. Fenomen dizinin takipçileri şimdi ise dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağının merakı içinde... Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlıyor? Yeni sezonda neler yaşanacak? İşte detaylar...

.

Sen Anlat Karadeniz sezona daha da güçlü girecek

Son altı yılın iyi çıkış yapan ve en çok izlenen yapımı Sen Anlat Karadeniz'in ikinci sezon çekimleri başladı. Senaryosu kadar müzikleriyle de çok konuşulan dizinin yeni sezonu için kemençe orkestrası kuruldu. Türkiye'de ilk kez kurulan kemençe orkestrası ile dizinin jenerik müziği tekrardan çalındı.

Ender Gündüzlü ve Metin Arıgül tarafından özgün müzikleri yapılan dizi bu sene de atv ekranlarına damga vuracak. Konu ile ilgili açıklama yapan dizinin yapımcısı Osman Sınav, "Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Müziğimiz Karadeniz'e armağan olsun" dedi. Dizinin ikinci sezon tanıtımı atv ekranlarında izleyici ile buluştu.

İzleyiciye şiddet gören bir kadının gücünü hissettiren Sen Anlat Karadeniz, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkını anlatıyor. Karadeniz'in eşsiz doğasında çekimlerine devam edilen dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Sen Anlat Karadeniz yeni sezonuyla Eylül'de atv'de!

Sevilen dizinin beklenen fragmanı yayınlandı. Fragmanın altında yeni sezona dair verilen ipuçları izleyiciyi daha da heyecanlandırdi... İşte o paylaşım:

"Tahir bana söz verdin! Sen sözünü tutarsın..."

Sen Anlat Karadeniz, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkını anlatıyor. Karadeniz'in eşsiz doğasında çekimlerine devam edilen dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

BİZE ULAŞIN ; ; ;