Seren Serengil’in sağlık durumu nasıl? Dumping sendromuyla mücadele eden sunucu takipçilerine böyle seslendi!

Seren Serengil, sağlık durumu hakkında bilgi verdi! Dumping sendromuyla mücadele eden ünlü sunucu ve şarkıcı Seren Serengil, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Sağlık durumu hakkında bilgi veren ünlü sunucu, "Günde 10-15 ilaç içiyorum ama vücutta kalmıyor. O yüzden serum da alıyorum. Bunları kendi kafasızlığımdan yaptım, kabul ediyorum. Yemek yediğim anda yemek bağırsağa gidiyor. Şekerim düşüyor, beyne oksijen gitmiyor" şeklinde konuştu. İşte kısa bir tatile çıktığını belirten Seren Serengil'in son durumu…

Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden ünlü şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, sosyal medya hesabında bir paylaşımda bulunarak son durumu hakkında bilgi verdi.

SEREN SERENGİL SAĞLIK DURUMU AÇIKLAMASI VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Takipçilerine seslenen Serengil, yapımcısından 8 günlüğüne izin aldığını ve tatil için Bodrum'a gittiğini belirtti. Ardından da Fethiye'ye geçeceğini dile getiren ünlü sunucu, şu ifadeleri kullandı: "Bu süreçte hastalığı ilaç içerek geçiremiyorsun.

Temiz havaya, değişikliğe ihtiyacı oluyor insanın. Önümüzdeki pazartesi veya salı döneceğim. 46 kiloya kadar düştüm. Sürekli istifra ediyorum.

Günde 10-15 ilaç içiyorum ama vücutta kalmıyor. O yüzden serum da alıyorum. Bunları kendi kafasızlığımdan yaptım, kabul ediyorum.

Hamilelikten sonra çok kilo almıştım, devamı gelecek diye korktum. Yemek yediğim anda yemek bağırsağa gidiyor. Şekerim düşüyor, beyne oksijen gitmiyor. Acayip bir sistem yani"

SON DAKİKA