GALERİ

Sinem Kobal anne oldu! Lalin İmirzalıoğlu için yeni ev tutan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın mutlu günü...

Sinem Kobal doğum yaptı. Son dakika magazin haberine göre Lalin bebek dünyaya geldi. Hamile hali ile beğeni toplayan Sinem Kobal, kızı Lalin'i dün gece kucağına aldı. Sinem Kobal ve kızının sağlık durumununn iyi olduğu belirtildi. İşte Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun kızı Lalin ile ilgili detaylı bilgiler...

Mayıs 2016'da nikah masasına oturan ve magazin dünyasının örnek çiftlerinden biri olan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çiftinden müjdeli haber geldi.

Hamilelik süreciyle herkesin ilgi odağı olan ve anne olmak için geri sayıma geçen Sinem Kobal'ın dün suda doğum yaptığı öğrenildi.

Covid-19 salgını döneminde doğum yapan güzel oyuncu için hastanede bir katın komple kapatıldığı öğrenilirken, Sinem Kobal'ın olduğu kata sadece doktorların ve hemşirelerin girdiği belirtildi. Öte yandan çiftin misafirleri için hastanede beş ayrı odanın tutulduğu kaydedildi.

LALİN İSMİNİN ANLAMI NEDİR?

Ünlü çiftin doğacak bebeğinin ismini duyan herkes internette anlamını aratıyor. Lalin ismi; kırmızı renkte olan, kırmızı renkli olan, yakut kırmızısı anlamını taşıyor.

"ÇOK HEYECAN VAR"

Çift, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Baba olmak için gün sayan İmirzalıoğlu, "Çok fazla heyecan var. Çok şükür her şey yolunda, bir sıkıntı yok. Son iki ayımız kaldı. Allah nazarlardan saklasın." açıklamasını yapmıştı.

Eşinin üzerine titreyen Kenan İmirzalıoğlu, kızlarına hamile olan Sinem Kobal için kesenin ağzını açtı. Hamilelik hediyesi olarak daha önce eşine 150 bin TL'ye saat sipariş eden İmirzalıoğlu, bonkör çıktı.

'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasını sunan İmirzalıoğlu, eşine bu sefer Bodrum'dan villa satın aldı. Oyuncu Bodrum Torba'daki lüks villa için 3 milyon TL'yi gözden çıkardı.

Yüzme havuzu ve özel spor alanı gibi birçok lüks detayı bulunan evin tadilat işleri bittikten sonra ikili, salgın nedeniyle bir süre daha şehir hayatında kalacak.

Çift daha sonra Bodrum - İstanbul arası mekik dokuyacak.

İşte Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın bebeğinin büyüyeceği villa...

SİNEM VE KENAN'IN İSTANBUL'DAKİ EVLERİ - TIKLA

SON DAKİKA