GALERİ

Şükran Ovalı sosyal medya hesabından doğum fotoğraflarını paylaştı!

Geçtiğimiz günlerde anne olan Şükran Ovalı, doğum yaptığı günden fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Yakın dostlarının bir an bile yalnız bırakmadığı Şükran Ovalı arkadaşları için duygusal yorumlar yazdı. Eşi Caner Erkin'in ağladığı bir fotoğrafa da'' Sen ağlama, dayanamam''yazan Şükran Ovalı'nın doğum fotoğrafları haberin detayında...

Ünlü oyuncuyu doğum yaptığı sırada oyuncu arkadaşları ve yakınları da yalnız bırakmadı.

Geçtiğimiz günlere anne olan Şükran Ovalı, doğum yaptığı günden fotoğraflarını paylaştı.

Şükran Ovalı'yı doğum yaptığı hastanede Müjde Ar, Bergüzar Korel, Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu gibi oyuncu arkadaşları da yalnız bırakmadı

Ünlü oyuncunun doğumu öncesinde yakın arkadaşı Şebnem Bozoklu'nun da oldukça heyecanlı olduğu görüldü.

Paylaşımlarından birinde eşi Caner Erkin'in ağladığı fotoğrafı koyarak "Sen ağlama dayanamam" notunu düştü

''SEN AĞLAMA, DAYANAMAM''

Paylaşımlarından birinde eşi Caner Erkin'in ağladığı fotoğrafı koyarak "Sen ağlama dayanamam" notunu düştü

Şükran Ovalı paylaşımında, "Benim en kıymetli günüm, başta canım doktorum @drardalembet öyle özelsiniz ki benim için.. Her korktuğumda güven veren tavrınız, gülümsemeniz, desteğiniz için minnettarım ve canım hemşiremiz @yesimnefes eliniz hep omzumdaydı..."

"Ne diyeyim iyi ki varsınız ..Hastaneyi güzelleştiren kadın, ufuk abla ve tüm hemşireler bana çooook yardımcı olan @bebegiminyolarkadasi .. Hepinize çok teşekkürler ve bu güzel fotoğrafları çeken @ciseren'e çok çooook teşekkürler"

"️Anestezi doktorum siz ne özel bir insansınız .. Ve canım Dostlarım iyi ki aynı bahçenin çocuklarıyız:) iyi ki sırtımı size dayadım !! Arkamdan el sallayışınız... Benimle gülüp benimle ağlamanız .. Benden daha heyecanlı dostlarım vardı mesala :)) Şanslıyım şükür"

''İYİ DOSTLAR BİRİKTİRDİM''

"İyi dostlar biriktirdim.. hepinize tek tek teşekkür ederim bu unutulmaz anda beni yalnız bırakmadınız .. Canımız @mujdearkarakas sen olmasaydın eksiktim.. Eksik kalırdı her şey..

BİZE ULAŞIN