Survivor'ın eski yarışmacısı Birsen Bekgöz'ü son haliyle tanıyabilecek misiniz? Nihat Doğan'ın eski sevgilisi Birsen Bekgöz...

Survivor isimli yarışmada ilk olarak karşımıza çıktığında şaşırtmıştı Birsen Bekgöz herkesi. 40 yaşındaki Milli atlet Survivor 2018'e katıldı ve yarışmanın ortalarına kadar yarıştı. Yarışma sonrasında ise yine eski Survivor yarışmacılarından Nihat Doğan'la aşk yaşamaya başlamıştı. Şimdilerde sosyal medyada oldukça aktif olan Birsen Bekgöz, estetikli inanılmaz değişimi gündem oldu. Görünce siz de çok şaşıracaksınız.

Seyirciyi TV8 ekranlarına kilitleyen efsane yarışma Survivor'un eski yarışmacısı Birsen Bekgöz'ün şaşırtan değişimi görenleri çok şaşırttı. 2018 Survivor All Star ve Gönüllüler takımı içinde yarışan yıldız isim Birsen Bekgöz'ün estetikli hali, takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Bir dönem Nihat Doğan'la aşk yaşayan Birsen Bekgöz estetikle bambaşka biri oldu.

Değişimiyle şaşırtan Survivor yıldızı Instagram'da boy boy fotoğraflarını paylaşarak değişimini ortaya koydu. Adeta evrim geçiren Survivor Birsen'in takipçileri de yorumlarda bu değişime değiniyor. Survivor'daki halinden eser olmadığını söylüyor. İşte başta Birsen Bekgöz olmak üzere ünlülerin estetikle gelen değişimleri.

NAGİHAN KARADERE

SON DAKİKA