GALERİ

Ferrari karavan üretirse!

Herhangi bir firmanın kendi ürün yelpazesi dışında farklı bir şey çıkarmaması, tasarımcıların hayal gücünü sınırlamaz. Tasarımcılar sıra dışı fikirlerden yola çıkarak ilginç konseptler veya çalışmalar geliştirebiliyor. Bunun son örneği ise ünlü otomotiv üreticilerinin karavanları oldu.

"Compare the Market" sitesi Rolls Royce, Ferrari, Maybach gibi hiçbir şekilde karavan üretmeyecek 7 markanın "bir gün karavan üretecek olsalar nasıl bir şey ortaya çıkardı" düşüncesiyle özel çizimler hazırladı. İşte o modeller...

İŞTE DÜNYANIN EN İLGİNÇ KARAVANLARI

Avusturya firması Marchi lüks karavanı Elemment Palazzo'yu tanıttı. Adeta yürüyen bir sarayı andıran karavan spor otomobil ve yat karışımı. Tavanı istendiğinde kaldırılabilen karavan, kamp modunda 430 m² kullanım alanına sahip olabiliyor. Geceleri parlayan bu lüks karavana 3 ila 6 milyon dolara sahip olabilirsiniz.

Avusturya firması Marchi lüks karavanı Elemment Palazzo'yu tanıttı. Adeta yürüyen bir sarayı andıran karavan spor otomobil ve yat karışımı. Tavanı istendiğinde kaldırılabilen karavan, kamp modunda 430 m2 kullanım alanına sahip olabiliyor. Geceleri parlayan bu lüks karavana 3 ila 6 milyon dolara sahip olabilirsiniz.

Lüks tutkunu zenginler, bu muhteşem karavan için kesenin ağzını açtı. Uzay çağı aracı olarak tasarlanan ElemMent Palazzo adlı karavan, 3 ayda tam 12 sipariş birden aldı.

BİZE ULAŞIN