GALERİ

Kia Stonic Türkiye'de satışta! İşte 2018 Kia Stonic'in fiyatı ve donanım özellikleri...

Güney Koreli KIA'nın yeni B segmenti crossover modeli, "Stonic" Türkiye'de satışa sunuldu. Peki, 2018 Kia Stonic'in fiyatı ve donanım özellikleri neler? İşte 2018 Kia Stonic hakkında detaylar...

Avrupalı tüketicinin görüş ve beklentileri doğrultusunda Avrupa'da tasarlanan kompakt boyutlu crossover Güney Koreli Kia Stonic, dikkat çekici tasarımı Türkiye'de...

İLGİ ODAĞI OLDU

Form ve fonksiyon olarak KIA'nın büyük SUV modellerinden ilham alan Stonic, göz alıcı ve kendinden emin tavrıyla ilgi odağı oluyor.

Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden KIA, ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

KIA STONIC'İN İSMİ...

Tasarımlarıyla ödül almayı gelenek haline getiren KIA, ürün gamının en son halkasını oluşturacak olan yeni B segmenti crossover modeline Stonic adını veriyor. Stonic, müzikte ilk ve son nota dizinini ifade eden Speedy ve Tonik kelimelerinin birleşiminden oluşuyor.

Yeni KIA Stonic görünümü ve tarzıyla kompakt SUV segmentine son derece atak ve kıvrak, tamamen yeni ve taze bir yaklaşım getiriyor.

Yüksek omuz çizgisini tamamlayan eğimli tavan çizgisi ve özel olarak tasarlanan tavan rayları aracın sportif görünümünü desteklerken, tamamen özgün stop lambası tasarımı ise Stonic'in genç ve fütüristik görünümü ile bütünleşiyor.

Keskin yatay çizgiler ve yumuşak yalın yüzeylerin birbiriyle uyumunu gözler önüne seren KIA Stonic, kompakt boyutları ve düşük ağırlık merkezi ile B-crossover segmentine tamamen yeni bir soluk katıyor.

Yeni Stonic'in iç mekan yatay çizgileri, yalın yüzeyleri ve geometrik formları dış tasarımını tamamlıyor.

Teknolojiyi ve ergonomiyi esas alan Yeni KIA Stonic, kompakt boyutlara karşın akıllıca uygulanan mimari sayesinde sürücü ve beraberindeki yolculara geniş ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor. 352 litrelik bagaj hacmine sahip KIA Stonic, iki katlı bagaj zemini ile de kullanım kolaylığını destekliyor.

1.25 ve 1.4 litre benzinli, 1.6 litre dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneğine sahip KIA Stonic, yüksek verimlilik ile tutumlu ve performanslı bir sürüş sağlıyor.

SON DAKİKA