GALERİ

Konforda fark yaratan araç : Citroen C4 Cactus

Cıtroen C4 Cactus 2018 fiyatları:

İstanbul'da yapılan özel etkinlik kapsamında aracın motor,fiyat ve donanım seçeneklerini sunan marka satışlara da kısa süre içerisinde başlayacak.

Bilindiği üzere dizel ve benzinli motor seçenekleriyle aynı anda kullanıcılarla buluşacak olan modelde donanım seçenekleri de şimdilik FEEL ve SHINE'dan ibaret.

Etkinlikte resmiyet kazanan fiyat listesi şu şekilde;

  • Benzinli FEEL – 1,2 litre Puretech 100 beygir – EAT6 tam otomatik şanzıman –109.900 TL
  • SHINE – 1,2 litre Puretech 100 beygir – EAT6 tam otomatik şanzıman – 117.900 TL
  • Dizel FEEL – 1,6 litre BlueHDI 100 beygir – EAT6 otomatik şanzıman –109.900 TL
  • FEEL – 1,6 litre BlueHDI 100 beygir – EAT6 otomatik şanzıman –117.900 TL

Öne çıkan detaylar Benzinli ve dizel seçeneklerinin aynı fiyat değerlerine sahip olmasıyla pek çok kişiyi şaşırtacak olan 2018 Citroen C4 Cactus'ün en büyük iddiası konfor kısmında. Katmanlı hidrolik süspansiyon adı verilen yeni bir yapıyla gelen modelde, süspansiyon içerisine yerleştirilen ikincil hidrolik amortisör sayesinde darbe emiş yeteneğininin gözle görülür şekilde artırıldığı söyleniyor.

Koltukları da dünyada ilk olarak lanse edilen bir yapıyla gelen C4 Cactus, bu özellikleriyle otomobil meraklılarını en azından test etmek için kendisine çekecek gibi.

Dış bölümündeki 31 farklı renk kombinasyonu zenginliğini kokpitinde de devam ettiren aracın merkezinde Android Auto ve Apple CarPlay destekli 7 inç'lik multimedya ekran yer alıyor.

Sürücü asistan desteği olarak da zengin seçeneklerle donatılan C4 Cactus'te; aktif güvenlik freni, hız limiti algılama, şerit takibi, yorgunluk algılama, kör nokta uyarı, park asitanı, geri görüş kamerası, grip control çekiş sistemi, anahtarsız erişim ve çalıştırma gibi donanımlar mevcut.

BİZE ULAŞIN