Sahibinden ikinci el SUV fiyatları! Haciz konulan cipler yarı fiyatına satılıyor!

Sahibinden ikinci el SUV fiyatları! Haciz konulan cipler yarı fiyatına satılıyor! Sahipleri tarafından sorumlulukları yerine getirilmeyen araçlar, yarı fiyatına icra dairelerinde satışa çıkarıldı. Araç sürücülerinin icralık ciplere ulaşması oldukça kolay. SUV aracın mantığı, geniş hacmi, yüksek off-road kapasitesini otomobil tarzı bir sürüşle birleştirmekten oluşuyor. Bu tür araçlar ideal aile otomobilleri oldukları gibi, engebeli arazilerden de geçme yetenekleriyle öne çıkarlar. Bununla birlikte yerden yüksek olmalarına karşın yol tutuş konusunda bir binek otomobil gibi sürüş davranışları sergileyebilirler. Haciz konulan cipler yarı fiyatına! İşte, ikinci el SUV fiyatları! Haciz konulan cip fiyatları ne kadar? Haciz konulan cip fiyatları ne kadar 2020? İkinci el SUV fiyatları ne kadar?İkinci el SUV fiyatları ne kadar 2020?

SUV Nedir?

Aslında SUV aracın mantığı, geniş hacmi, yüksek off-road kapasitesini otomobil tarzı bir sürüşle birleştirmekten oluşuyor. Bu tür araçlar ideal aile otomobilleri oldukları gibi, engebeli arazilerden de geçme yetenekleriyle öne çıkarlar. Bununla birlikte yerden yüksek olmalarına karşın yol tutuş konusunda bir binek otomobil gibi sürüş davranışları sergileyebilirler.

4x4 ve SUV'lar aynı anlamı mı taşır?

SUV segmenti söz konusu olduğunda en çok karıştırılan konulardan biri de, SUV ve 4x4'ün aynı anlama geldiğinin sanılmasıdır. Her ne kadar benzer yanları olsa da, SUV'lar her zaman dört çeker sürüşe sahip olmak zorunda değillerdir. Daha net ifadeyle, tüm SUV'lar 4x4 değil ve tüm 4x4'ler SUV değildir. Tercihe göre bazı SUV modelleri önden çekişli ve bazıları arkadan itişli olarak da satılabiliyor. 4 çeker olan modeller ise, motordan aldığı gücü dört tekerleğe birden dağıtıyorlar. Bu güç dağılımı, yol şartlarına göre otomatik olarak hangi tekere verileceğini ayarlayabiliyor. Bu da her türlü yol koşulunda daha yüksek çekiş sağlar.

SON DAKİKA