GALERİ

Aleyna Tilki ve sevgilisi Kadir Güneş'in o fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu! Sarmaş dolaş..

Bir süredir adı modacı Gülnur Güneş'in kardeşi Kadir Güneş'le anılan Aleyna Tilki, aşkın ilk karesini verdi. İşte o fotoğraf ve 22 Ekim 2019 tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

İşte o fotoğraf ve 22 Ekim 2019 tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

ALEYNA SARMAŞ DOLAŞ
Bir süredir adı modacı Gülnur Güneş'in kardeşi Kadir Güneş'le anılan Aleyna Tilki, aşkın ilk karesini verdi. Geçtiğimiz akşam ünlü modacının düğününe katılan 19 yaşındaki popçunun, sevgilisiyle sarmaş dolaş dans ettiği görüntüler dün sosyal medyaya damgasını vurdu.

'DAHA Bİ' HIZLI
Ayla Çelik,
müzik listelerini altüst eden "Daha Bi' Aşık" şarkısının remix versiyonuyla sevenlerinin karşısında... Selami Bilgiç imzasını taşıyan şarkının remix'i, eğlence mekanları ile düğünlerin de vazgeçilmezi olacak!

KOCAMAN CENTİLMEN
Oyuncu
çift Asena Tuğal ile Şahin Irmak, önceki gün Akmerkez çıkışı görüntülendi. Mutfak alışverişi yapan çiftten Irmak, centilmenlik örneği sergileyerek tüm poşetleri kendi taşıdı. Ünlü çift, neşeli halleriyle de dikkat çekti.

NURGÜL'Ü BÜYÜLEDİ
Başrolünü Nurgül Yeşilçay ve Alper Kul'un paylaştığı 'Mahalleden Arkadaşlar' filminde gözler çocuk oyuncu Esat Polat Güler'de olacak. Güler, performansıyla Yeşilçay'ı da kendisine hayran bıraktı.

SERDAR GÜZELDEN ANLAR!
Popçu Serdar Ortaç,
geçtiğimiz akşam Merit Crystal Cove Hotel'deki güzellik yarışmasında sahne aldı. Ortaç, enerjisiyle dikkat çekti.

İSTANBUL KRALI
Başarılı
müzisyen Serdar Ayyıldız, 2 yıldır üzerinde çalıştığı King Of İstanbul albümünü yayınladı. Ayyıldız'a yeni albümde Yıldız Tilbe ve Aynur Aydın gibi önemli isimler eşlik etti.

UTANARAK İZLİYORUM!
Berkay,
eşi Özlem Ada Şahin için "Kadın, erkeği rezil de ezer vezir de" diyen Demet Akalın'a sert çıktı: "Söylediklerini ağzım açık utanarak izliyorum. Bir daha asla hayatımın ucuna dahil olamaz. Benim için bitmiştir."

LONDRA EDASI
İkoncan Eda Taşpınar'ın Londra
tatili tam gaz sürüyor. Yılın büyük kısmını seyahatle geçiren Taşpınar, İngiltere'nin başkentinde birbirinden havalı pozlara imza attı. Sosyetik güzelin paylaşımları beğeni yağmuruna tutuldu.

MEVSİMLER ŞAŞTI
Gösteriş
tutkunu Süreyya Yalçın, önceki akşam yine işbaşındaydı. Eşi Ozan Baran'la işadamı Ferruh Taşdemir ve Eftalya Kökbudak'ın Raffles Hotel'deki düğününe katılan ikoncan, sıcak havaya rağmen kürk giymişti.

SON DAKİKA