GALERİ

Aleyna Tilki'den bomba paylaşım! "Yeterince serseri değil..."

Sosyal medyadaki ilginç paylaşımlarıyla dikkat çeken Aleyna Tilki, önceki gün yine formundaydı. Geçtiğimiz günlerde ABD'ye giden genç popçu, önceki gün de yerde oturduğu anları "Yine yerdeyim çünkü zirve yeterince serseri değil. Sıkılıyorum" notuyla paylaştı. İşte o paylaşım ve 17 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

İşte o paylaşım ve 17 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

YİNE CANI SIKILDI
Sosyal medyadaki ilginç paylaşımlarıyla dikkat çeken Aleyna Tilki, önceki gün yine formundaydı. Geçtiğimiz günlerde ABD'ye giden genç popçu, önceki gün de yerde oturduğu anları "Yine yerdeyim çünkü zirve yeterince serseri değil. Sıkılıyorum" notuyla paylaştı.

19 yaşındaki şarkıcı, bu sözüyle de rakiplerine "Alanımda tekim" mesajı verdi.

RESMEN BELLA
Filistin asıllı ABD'li model Bella Hadid, adının hakkını verdi. 23 yaşındaki model, "Altın Oran" ölçüleriyle yapılan değerlendirmeye göre yüzde 94.35 oranla dünyanın en güzel kadını seçildi. Bu arada "Bella" İtalyanca "Güzel" anlamına geliyor.

ESARETİN BEDELi ANADOLU'DA
Başrolünde Kerem Alışık'ın yer aldığı "Esaretin Bedeli" oyunu nadolu turnesine çıkıyor. Merakla beklenen oyun, ilk olarak 23 Ekim'de Denizli'deki tiyatroseverlerle buluşacak.

TATLI YATIRIM
Eti tuzlama
hareketiyle tüm dünyada fenomen olan Nusret Gökçe, bu kez de tatlı işine girdi. Açacağı pastane için uzun süredir çalışan Gökçe, önceki gün özel jetiyle Paris'e uçtu. Gökçe, pastanedeki lezzetlerin de tadına baktı.

İYİLİK ÇİÇEĞİ
Mayıs'ta
anne olan Almeda Abazi'den alkışlık hareket... Abazi, ülkesi Arnavutluk başta olmak üzere Kosova ve Makedonya'daki yardıma muhtaç çocuklar için çalışan Ayçiçeği Vakfı'nın üyesi oldu. Arnavut güzel, vakıf yararına satılan tişörtleri tanıttı

CESUR BADE
Bade İşcil,
önceki akşam bir davette iddialı dekoltesiyle bakışları üzerine topladı. Güzel oyuncu, ceketinin içine giydiği transparan bluzuyla cesaretini konuşturdu.

PALAVRA BUNLAR
Son
dönemde özel hayatıyla manşetlerden düşmeyen Mustafa Sandal, önceki akşam Etiler'deydi. Popçu, eski aşkı Tuba Ünsal'la barıştığı iddiasına "Her yazılana inanmayın" karşılığı verdi.

Doğan SAVAŞ

REKOR PEŞİNDE
Ünlü sunucu Alp Kırşan, balık avında rekordan rekora koşuyor. Daha önce birçok kez dev orkinos balığı yakalayan Kırşan, önceki gün de Antalya'da denize açıldı. Başarılı sunucu, avladığı boyu kadar zargana balığıyla da böyle gurur pozu verdi.

SON DAKİKA