GALERİ

Altın kız Hadise! Hadise, Kıbrıs'ta elbisesiyle olay oldu

Hadise, yaptığı her hareket ve paylaşım ile hem sosyal medyanın hem de magazin dünyasının gündemini belirliyor. Önceki akşam Kıbrıs'ta sahne alan başarılı popçu, giydiği elbise ile olay oldu. Değeri 8 bin TL olan altın rengi elbisesiyle göz kamaştıran Hadise, dans şovlarıyla da ilgi odağıydı. İşte Hadise'nin çok konuşulan elbisesi ve 21 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

Önceki, akşam Kıbrıs Rocks Hotel'de sahne alan Hadise, yine tarzıyla olay oldu. Seksi şarkıcı, altın rengi The Atticco marka elbisesi ile her zamanki gibi göz kamaştırdı.

Hadise, bir ara sahnede duygusal anlar yaşadı. Ünlü şarkıcı, Kıbrıs'taki bir önceki konserinde kendisini dinleyen merhum Tarık Ünlüoğlu'nu da andı...

10 BİN TL'LİK SAHNE ŞIKLIĞI
Kıyafeti 8 bin TL olan Hadise'nin Fenty marka halka küpeleri de yaklaşık 2 bin 500 TL...

Hadise, dans şovlarıyla da ilgi odağıydı.

KALBİM BOMBOŞ
Önceki gün Nişantaşı'nda objektife takılan başarılı şarkıcı Linet, aşk hayatıyla ilgili konuştu: "Hayatta her şey kısmet. Kalbim boş ama aşka açığım."

YENİ ŞARKI MÜJDESİ
Önceki akşam Etiler My Cabaret'te sahne alan Çağlayan Topaloğlu, yeni projelerini müjdeledi. Genç şarkıcı, "Yakında çok iyi parça ile sessizliğimi bozacağım" dedi.

TORUNUYLA SAHNEDE
Erol Evgin, önceki akşam Türker İnanoğlu Maslak Show Center'da verdiği konserinde torunuyla aynı sahneyi paylaştı.

YARDIM İÇİN ÇİÇEK AÇTILAR
Tolgahan Sayışman ile eşi Almeda Abazi'den anlamlı paylaşım... Önceki gün üzerinde ayçiçeği olan bir örnek tişörtleriyle poz veren ikili, "Satın alacağınız bu tişörtlerin tüm geliri çocuklar yararına" dedi.

GÜZELLERİN TATİL HATIRASI
Gökçe Bahadır
ve kendisi gibi oyuncu dostu Cansu Tosun, önceki gün soluğu Hollanda'da aldı. Oyuncu güzeller, Tosun'un eşi Erkan Kolçak Köstendil'in objektifine de böyle neşeli poz verdi.

BU TARZ KIVANÇ
Önceki
gün İngiltere'ye giden Kıvanç Tatlıtuğ, tarzıyla dikkat çekti. Bir arkadaşıyla Londra'da eşi Başak Dizer'in objektifine takılan oyuncu, "Bu tarz Kıvanç" dedirtti.

BUSE'DEN OTO-ŞOV
Güzel oyuncu Buse Varol, önceki akşam Nişantaşı City's çıkışı görüntülendi.

SON DAKİKA