GALERİ

Burcu Esmersoy'dan Photoshop tutkunlarına taş! Yaptığı paylaşımla hem güldü hem güldürdü... İşte o paylaşım...

Burcu Esmersoy, oturduğu korkuluğu Photoshop ile yamultup sosyal medya kurnazlarına esprili taş attı. Esmersoy paylaşımıyla güldürdü. İşte Esmersoy'un o paylaşımı ve 23 Ekim 2019 tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

İşte Esmersoy'un o paylaşımı ve 23 Ekim 2019 tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

PHOTOŞOK!
Sosyal
medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen Burcu Esmersoy'dan Photoshop tutkunlarına taş! Güzel sunucu, önceki gün Boğaz'daki pozunda Photoshop'u abarttı.

Kendi kendini ifşa eden Esmersoy, "Boruları, denizleri, dalgaları, duvarları, kapıları, masaları yamultmayın" dedi. Sunucu, paylaşımıyla güldürdü.


SİBEL TÜKENDİ
Ünlü sanatçı Sibel Can, 26 Ekim'de Kıbrıs'ı coşturacak. Les Ambassadeurs Hotel'de sahne alacak olan şarkıcının konser biletleri ise günler öncesinden tükendi. Başarılı sanatçının hayranları, konserden 10 gün önce tüm rezervasyonları doldurdu.

GERİ SAYIMDA
Merakla
beklenen "Adanış: Kutsal Kavga" filminden ilk kareler basına yansıdı. Başrollerinde Esra Bilgiç ve İsmail Filiz'in yer aldığı aksiyon türündeki film, İstanbul'un fethiyle Türkler'in eline geçen kadim sırrı koruyan Adanmış'ların hikayesini anlatıyor.

AYRILMAZ İKİLİ
Popçu Mustafa
Sandal ile genç asistanı Gülşah Ersa ayrılmaz ikili oldu.

Musti ile asistanı, önceki gün de City's AVM'de objektife takıldı. Son dönemde ikilinin çok sık bir arada görüntülenmesi ise aşk dedikodularını gündeme getirmişti.

BAŞARISI ÇİZMEYİ AŞTI
Podyumdaki
başarısını moda dünyasına taşıyan Çağla Şıkel, tasarımcılığı sevdi. Ünlü manken, bir ayakkabı markasıyla 3. kez el sıkıştı. Şıkel, tasarladığı çizmeleri de Instagram'da görücüye çıkardı.

KAYIP ORTAYA ÇIKTI
İbrahim Kutluay ile aşkı bu yaz şiddet iddisasıyla biten Edwina Sponza, kayıplara karışmıştı. Sosyetik yogacı, önceki gün Beşiktaş'taki bir davette ortaya çıktı.

YASEMİN FARKI
Sosyetenin
en şık isimlerinden Yasemin Özilhan, önceki gün katıldığı bir davette yine farkını ortaya koydu. Baştan aşağı yeşillere bürünen Özilhan, kamuflaj desenli gömleğiyle de dikkat çekti.

ANLAMSIZ HAREKET
Başakşehir'li
yıldız futbolcu Martin Skrtel, önceki akşam eşi Barbora Skrtelova ile Etiler Da Mario Restoran'da yemekteydi. 3 saat kaldıkları mekanda gazetecilerin fotoğraf çekme isteğini reddetti.

SON DAKİKA