GALERİ

Defne Samyeli'nin istediği rakam dudak uçuklattı

Komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı ilişki sonrası gündeme oturan Defne Samyeli, bir gece sahneye çıkmak için 80 bin lira talep etti.

Defne Samyeli ile Cem Yılmaz'ın aşkı doludizgin devam ediyor. Ünlü komedyenle birlikteliği sonrası magazin gündeminden düşmeyen 46 yaşındaki sunucu, bu durumu büyük bir avantaja çevirdi.

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt, ünlü çiftin birlikteliği sonrası ortaya çıkan durum ile ilgili olarak, "Bir Gecelik Sahne için 80 Bin Lira İstiyor" başlıklı bir yazı kaleme aldı.

"Komedyen Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin mutlu mesut ilişkisini herkes diline dolamış durumda! En çok söyledikleri de, bu aşkın en çok Defne Samyeli'ne yaradığı!

Özellikle de çocukluğundan beri müzik yapmak isteyen, bir dönem Melih Kibar'la çalışıp bir de albüm çıkaran Samyeli'nin müzik sektöründe bir türlü istediğini bulamadığını; ancak sevgilisi Cem Yılmaz'ın popülaritesi sayesinde sektörde talep görmeye başladığı konuşuluyor.

CEM YILMAZ'DAN ÖNCE 5 BİN LİRA ALIYORDU
Kimsenin ağzı torba değil tabii ama konuşanlar çok da haksız sayılmaz.

Çünkü yakın bir arkadaşım; Bodrum'da bir mekanda çıkması için Defne Samyeli'ne menajeri aracılığıyla teklif götürmüş. Aldığı cevabı okuduğunuzda onun gibi siz de hayrete düşeceksiniz!

Defne Samyeli'nin tek gecelik program kaşesi 80 bin liraymış.

Eğer dört program ve üstü olursa, o zaman gecelik kaşesi 30 bin lira olurmuş!

Kış sezonunda Levent'te La Boucherie'de sahneye çıkan Defne Samyeli'nin o dönem gecede 5 bin lira kazandığı konuşulmuştu.

Eğer bu rakam doğruysa; Cem Yılmaz aşkının kendisine yaradığı çok doğru.

BİZE ULAŞIN