GALERİ

Demet Şener suskunluğunu bozdu!: ''Selam dahi vermem!''

Bir televizyon kanalında yayınlanan magazin programının konuğu Demet Şener, İbrahim Kutluay ile boşanma süreci ve Demet Akalın hakkında bilinmeyenleri anlattı. İşte Demet Şener'in o sözleri...

Bir televizyon kanalında yayınlanan magazin programının ilk konuğu Demet Şener, İbrahim Kutluay ile boşanma süreci ve Demet Akalın hakkında bilinmeyenleri anlattı. İşte merak edilen o sözler...

Bir gecelik kaçamak da benim için aldatmadır, ilişki de. Güven bittiğinde her şey biter.

Söz konusu aldatmaysa kestirip tabi ki atardım. Yeni hayatıma alıştım güzel gidiyor, bekarlık güzelmiş.

Geriye çok bakmıyorum. Yeni hayatıma baya alıştım. Aklımda küçük bir şey bile kalmadı.
İbrahim ile karşılaşıyorum tabi ki çocukları alıyor. Merhaba, bye bye o kadar.

Ben hiçbir zaman kişisel algılamadım bunu. Karşı tarafla ilgisi var. Evliliğin getirdiği sorumlulukları dört dörtlüktüm. Her zaman İbrahim'in ve çocuklarımın yanındaydım. Bu beni ilgilendirir. Hayatta başımıza gelen hiçbir şeyin bizimle alakası yok.

''KARŞI TARAF ÇOK GÜZEL OYNADI!''

Tabii ki fokur fokur konuşuluyordu. yakın çevremiz evdeki yaşamı bildikleri için en yakınlarım da konduramadı. Tavırları değişmiyorsa ben nasıl hissedebilirim! Karşı taraf çok güzel oynadı. Hiç anlamadım! Ben aşk kadınıyım böyle hissetmesem bir dakika durmazdım.
Boşanma ile ilgili evraklar geldiği an 'ailem yıkılacak' dedim. Ama çocuklarım için 'kalmam gerekiyor' demedim.

Çocuklarıma boşanma sürecinde 'babanız beni aldatıyor' demedim tabi ki… Bir sene yumuşak bir geçiş yaptım. Ama bir sene sonunda her türlü gerçeği onların anlayabileceği dilde anlattım. Her ailenin dinamiği farklı. Ben çocuklarıma 1 yaşından beri hiç yalan söylemedim.

Hayatım boyunca özgür ruhlu büyüdüm. Rahmetli babam ileri görüşlü bir adamdı. Burnun düşse almayacaksın, ayaklarının üzerinde duracaksın diyerek yetiştirdi. Güçlüydüm. Evlilik sürecinde maalesef Türkiye'de dikkat etmeniz gerekiyor. Şu andaki gibi değildim. Şu anda kimseye hesap vermiyorum. 'Şuraya gidiyorum, buraya geliyorum' demiyorum.

Eski eşinizden 'vah vah neleri kaybettim' sözünü duydunuz mu? Sorusuna; "Duymadım da hissediyorum. Kendisini tanırım" Barışmak için çok şey yaptı ama kabul etmedim.

İbrahim hayatımın merkezindeydi ama maalesef öyle değilmiş. Şimdiki hayatım da çocuklarım ve çocuklarım.

İbrahim olaylardan sonra hemen evden gitmedi. Mahkeme kararıyla çıkarttık. 1,5 ay sürdü gitmesi. Annemle yukarda yatak odasına kirliyorduk kendimizi.

BİZE ULAŞIN