GALERİ

Deniz Uğur’dan şoke eden açıklamalar!

 • 1
 • 16
Deniz Uğur’dan şoke eden açıklamalar!

Deniz Uğur, üç yıl birlikte yaşadıktan sonra ayrıldığı ünlü televizyoncu ve gazeteci Reha Muhtar'dan 7 yaşındaki ikizlerinin velayetini almak için dava açtı.

 • 2
 • 16
Deniz Uğur’dan şoke eden açıklamalar!

OĞUZHAN TORACI - GÜNAYDIN

Reha Muhtar, artık işinde güçlü olmadığı için bana saldırıyor

İkiz çocuklarının velayeti için eski aşkı Reha Muhtar'la hukuk savaşı veren Deniz Uğur: Artık Reha'nın reyting rekoru kırdığı dönemde değiliz. Şimdi benimle uğraşıyor. Ben bu adam için aşk romanı yazdım. Gerçekten sevmesem bunu yapmazdım. O müşfik adamı özlüyorum

 • 3
 • 16
Deniz Uğur’dan şoke eden açıklamalar!

Üç yıl ilişki yaşadıktan sonra 2010 yılında yolları ayrılan oyuncu Deniz Uğur ile televizyoncu Reha Muhtar, ikiz çocukları için karşı karşıya geldi. Uğur, 18 yaşına kadar babalarında kalmasına karar verilen 7 yaşındaki ikizlerinin velayetini almak için mahkemeye başvurmuştu. Muhtar'a karşı hukuk savaşı başlatan Uğur, velayet davasıyla ilgili son gelişmeleri GÜNAYDIN'a anlattı...

 • 4
 • 16
Deniz Uğur’dan şoke eden açıklamalar!

'SENİ REZİL EDERİM' DEDİ

Ne oldu da bu kadar yıl sonra çocuklarınızın babasıyla uzlaşamaz hale geldiniz?

İlişkimiz devam ederken kendisini aldattığımı ve parasının peşinde olduğumu düşünüyordu. O nedenle beni hayatından çıkarttı. Hatta kendisini öldürtmeye çalıştığımı düşünüyor! Maalesef böyle vahim sanrıları var ve bu durumu çocuklara aktarıyor. Bu tip bir kişilikle hiçbir şekilde uzlaşmanız ve anlaşmanız mümkün değil.

 • 5
 • 16
Deniz Uğur’dan şoke eden açıklamalar!

Reha Bey'in iddia ettiği gibi kendisine ihanet ettiniz mi?

Asla böyle bir şey yoktu. Çalışmama izin vermiyordu ve kariyerimi bir kenara atmama neden oldu. Evden çıktığım zaman beni şoförle yolluyordu çünkü yanımda bir gözlemci olsun istiyordu. Ailem devreye girdi ve "Biz böyle iftiraları hazmedemeyiz, bunu bize kanıtlamak zorundasın" diyerek bastırdılar. Hiçbir zaman bize bir açıklama yapamadı.

 • 6
 • 16
Deniz Uğur’dan şoke eden açıklamalar!

Çocuklarınız üzerinden karşılıklı savaş ilan ettiniz ama asıl paylaşamadığınız ne?

Aslında paylaşılamayan hiçbir şey yok. Problem, yıllardır annelik inisiyatifimin elimden alınmasıdır ve adeta bir taşıyıcı anne konumuna getirilmemdir. Benim isyanım; bunlara ve gördüğüm psikolojik şiddetedir. Şu anda tiranlara karşı tek başıma savaşıyorum. Bir tarafta paranın gücü ve ataerkil düzen, diğer tarafta tek başına savaşan bir anne var.

İkizlerin velayeti sizdeyken karşılıklı protokol imzalayarak velayeti Reha Bey'e devrettiniz. Neden böyle bir anlaşma yaptınız?

İradem sakatlanarak devrettim. Reha velayeti alabilmek için yaklaşık bir yıl bana karşı hukuk savaşı verdi. Hiçbir şekilde alamayacaktı ve bir yılın sonunda çıkan karar bu yöndeydi. O dönemde bana karşı her türlü psikolojik şiddet ve baskı uygulandı. "Seni sokağa çıkamayacak hale getiririm. Seni rezil ederim, işsiz güçsüz bırakırım" diye tehdit edildim. Gerçek anlamda psikolojik bir savaşın içerisindeyim.

 • 7
 • 16
Deniz Uğur’dan şoke eden açıklamalar!

ETRAFINA ŞİDDET UYGULADI

Ayrılmış olsanız da kendisine değer veriyor muydunuz?

Tabii ki, kesinlikle değer veriyordum. Ben bu adam için aşk romanı yazdım; baskısı tükendi, insanlar okudu. Bir insanı gerçekten sevmiyorsanız oturup da roman yazmazsınız. Karşımdaki insan bir zamanlar çok sevdiğim, babam gibi, psikoloğum gibi olmuş, beni korumuş biri. O yüzden iki kat travma yaşadım.

Eskiden Reha Bey'in dengesiz tavırları var mıydı?

Dönem dönem ruh halinde dalgalanmalar oluyordu ama ben hep iyi tarafından bakıyordum. Fakat ben velayeti devrettikten sonra tüm haklarım çiğnendi. En sonunda iki yıl önce çocuklarımı sadece cuma ve pazar akşamları görebilir hale getirildim.

 • 8
 • 16
Deniz Uğur’dan şoke eden açıklamalar!

Çocuklarınızla konuştuğunuzda ne diyorlar?

Çocuklarımın artık bilinçleri yerine geldiği için bana bu durumdan şikayet etmeye başladılar. "Anne, biz senin evinde zaman geçiremiyoruz" diyorlar. Sadece onun istediği yerde, istediği şartlarda ve onun bulunduğu ortamlarda olmam şartıyla çocuklarla bir araya gelebiliyorum.

Peki Reha Bey'in çocuklarıyla arası nasıldı?

Hiçbir zaman Reha'nın çocuklarını sevmediğini düşünmedim. Hele çocuklara şiddet uygulaması asla söz konusu olamaz, onlara çok kıymet verdiğini biliyorum. Fakat kendini kontrol edemediği için çocukların yanında benim üzerime yürüyüp küfür ediyordu.

 • 9
 • 16
Deniz Uğur’dan şoke eden açıklamalar!

Ne oluyordu da size bunları yapıyordu?

Herhangi bir çatışmada, fikir ayrılığında ya da istemediği bir şey yaptığınızda bunlar yaşanıyordu. Dediği şeyleri birebir yaparsanız kendisiyle sorun yaşamazsınız. Yani kişiliğinizi yok edip tamamen onun hegemonyası altına girip ona biat edeceksiniz.

Reha Bey'in başkalarına karşı gaddarlığını gördünüz mü?

Yanında çalışanlara, hizmetlilere, bakıcılara, şoförlere defalarca şiddet uyguladığına tanık oldum. Bana karşı fiziksel bir şiddet yoktu ama ağır bir psikolojik şiddet yaşadım. Her şeye rağmen hâlâ o ilk tanıdığım müşfik, şefkatli, iyi insanı özlüyorum.

 • 10
 • 16
Deniz Uğur’dan şoke eden açıklamalar!

Gelinen bu aşamada ne olursa sulh yolu bulunur?

Velayetin bana devredilmesi şartıyla sulh yolu bulunur. Zaten velayet sahibi kişinin ruh sağlığının yerinde olması gerekir ama bu tip kişilikler asla uzlaşmaya yanaşmıyor. Çünkü onlar için en önemli şey egoları.

Reha Bey, şu an pek iş yapmadığı için hırçınlaşıyor olabilir mi?

Eskiden magazin imparatorluğu vardı. İstediklerini batırıyor, istediklerini çıkarıyorlardı. Artık onun reyting rekoru kırdığı dönemde değiliz. Doktorlar bana; Eski etkinliğine ve gücüne sahip olmadığı için başka bir tarafa atak yapmış' dediler.

BİZE ULAŞIN