GALERİ

Gülben Ergen'den Volkan Demirel'e, Hakan Sabancı'dan Yıldız Tilbe'ye... Hangi ünlü nerede?

Gülben Ergen'den Volkan Demirel-Zeynep Demirel çiftine, Yıldız Tilbe'den Hakan Sabancı'ya... Ünlüler yaz aylarının gelmesiyle birlikte kendilerini tatil yörelerine atarak yazın keyfini çıkarmaya başladı.

OĞLUYLA EĞLENDİ
Zeynep Beşerler, önceki gün küçük oğlu ile Bodrum'daki bir plajda görüntülendi. Ünlü oyuncu, gün boyu plajda oğluyla oyunlar oynadı.

SEZON YORGUNLUĞUNU ATIYOR
Pop müziğinin başarılı sesi Altay, yoğun geçen konser programından fırsat buldukça soluğu, Bodrum'da tatil yapan eşi Gülsüm Karaata'nın yanında alıyor. Ünlü şarkıcı, önceki akşam, Türkbükü'nün gözde balık restoranlarından Garos'da eşi ve eşinin ablası Muzi Karaata'yla görüntülendi.

SÖZERİ İLE COŞTULAR
'Aile arasında' filminde canlandırdığı karakterle ve filmdeki müzikal performansıyla dikkat çeken Ayta Sözeri, önceki gece Bodrum Yalıkavak'ta Hacer Özil ile Önder Aksüzek'in işlettiği Mufla Restaurant'da sahneye çıktı. Sinan-Tülin Vardar, Pervin Ersoy ve Sevgi Püsküllü gibi isimlerin izlediği Sözeri, herkesi coşturdu.

KUZEN KUZENE...
Hakan Sabancı, kuzenleri Fethi Kamışlı ve Pırıl Çetindoğan ile Mikonos'ta tatil yapıyor. Birlikte vakit geçirmeyi çok seven kuzenler, katıldıkları plaj partisinde şıklıklarıyla göz doldurdu.

KIBRIS'TA TATİL
Geçtiğimiz yıl yönetmen ile Erçin Karabulut ile dünyaevine giren oyuncu Nilay Deniz, Kıbrıs'ta tatil yapıyor. Deniz, tatilde çektirdiği fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşıyor.

BRONZ KADIN
Çeşme'de tatil yapan sosyetik güzel Sinem Yıldırım, günlerini deniz kenarında güneşlenerek geçiriyor. Plaja makyajla giden ve bronzlaşan teniyle dikkat çeken Yıldırım, sık sık eline telefonunu alıp fotoğraf çekti.

MORAL DEPOLUYOR
Uyuşturucu kullandığı iddiası ile Mart ayında gözaltına alınan Serhan Onat, yapılan işlemlerin ardından denetimli serbestlikle serbest bırakılmıştı. Aradan geçen dört ayda hiç görüntü vermeyen genç oyuncu, tatil için gittiği Bodrum'da görüntülendi. Türkbükü Atılay Balık'ta iki arkadaşı ile yemek yiyen Onat'ın hararetli hararetli konuştuğu görüldü.

DENİZE SIFIR MASA
Yıldız Tilbe, arkadaşlarıyla Bodrum'da tatil yapıyor. Önceki gün, yanında iki arkadaşıyla Moon Beach'te görüntülenen Yıldız Tilbe, denize sıfır masa kurdurup ayaklarını suya sokarak bir yandan kahvesini yudumladı, bir yandan da sohbet etti.

GAZETECİLERE PAREOLU ÖNLEM
Gülben Ergen ve sevgilisi Burak Törer, Bodrum tatillerine devam ediyor. Önceki gün Türkbükü'ndeki 5 Oda'nın iskelesinde görüntülenen ikiliden Ergen, gazetecilere karşı önlem olarak pareosunu hiç çıkarmadı.

Bir süre sonra aynı yere gelen Emel Müftüoğlu ile sohbet eden ikilinin keyfi yerindeydi. İlerleyen dakikalarda Burak Törer ve Emel Müftüoğlu, tavla oynadı.

BİZE ULAŞIN