GALERİ

İstanbul'dan tasını tarağını toplayıp kaçan ünlüler...

Bir dönem podyumlarda fırtına estiren ve işadamı Ali Rıza Özderici ile evlenip mesleğini bırakan Selin Toktay, önceki gün Nişantaşı'ndaki City's AVM'de görüntülendi. İşte bir anda ortadan kaybolan ünlüler...

Zeynep Türkeş

90'larda yaptığı hit şarkılarla hafızalara kazınan Zeynep Türkeş de Berna Öztürk gibi Muğla'da soluklananlardan.

Bodrum ile Milas arasındaki Kıyıkışlaçık Köyü'ne yerleşen Zeynep Türkeş, burada bir özel okulda müzik öğretmenliği de yapıyor.

Ceylan

Ünlü halk müziği sanatçısı Ceylan, İstanbul'dan ayrılarak, doğa ile iç içe yaşamayı tercih etti.

Ceylan "Artık Bodrum'a yerleşiyorum. Evim var. İşlerimi oradan yürütmek istiyorum" dedi.

Aslı Tandoğan

Oyuncu Aslı Tandoğan, İstanbul'un stresinden uzaklaşmak için İstanbul'a yakın ama dingin bir köy yaşamını seçti.

Oğlu Atlas'ın doğumundan sonra şehirden uzakta, Riva'da yeni bir yaşam kuran ünlü oyuncu, "Hayatımızdaki stres faktörleriyle başa çıkabilmek için şehirden uzakta oturmayı tercih ettim" dedi.

"Uzak olmanın zorlukları var ama köyde yaşamak insana dinginlik veriyor. Doğayla iç içe olmak beni mutlu ediyor. Küçük bir sebze bahçem var. Atlas'la bahçede bol bol vakit geçiriyorum. Mümkün olduğunca huzurlu ve sakin mekânlarda bulunuyor, pozitif ve duyarlı insanlarla hayatımı geçirmeye özen gösteriyorum."

Müge Boz

Müge Boz Kazdağları'nın eteklerindeki Bayramiç'ten ahşap bir ev satın almıştı. Kazdağları'nın bol oksijeni ve doğasıyla, Ege'nin, Akdeniz'in ve Marmara'nın iklimine sahip olması ve bazı arkadaşlarının da bu bölgede yaşıyor olmasının da bu tercihinde önemli rol oynadığını belirten Boz, satın aldığı evin fiyatını ise açıklamadı.

Müge Boz bu küçük evinde çikolata üretmeyi planlıyor.

BİZE ULAŞIN