GALERİ

Kaya Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar'ın doğum gününde büyük sürpriz! O fotoğrafı paylaştı...

Başarılı sanatçı Hülya Avşar, dün 56 yaşına girdi. Avşar Kızı'nın yeni yaşını ilk kutlayan eski eşi Kaya Çilingiroğlu oldu. Çilingiroğlu, eski eşi ve kızları Zehra'nın yıllar önceki fotoğrafını paylaştı. İşte o paylaşım ve 11 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

İşte o paylaşım ve 11 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

KAYA'NIN EN İYİ ARKADAŞI
Başarılı sanatçı Hülya Avşar, dün 56 yaşına girdi. Avşar Kızı'nın yeni yaşını ilk kutlayan eski eşi Kaya Çilingiroğlu oldu. Çilingiroğlu, eski eşi ve kızları Zehra'nın yıllar önceki fotoğrafını "En iyi arkadaşım" notuyla paylaştı.

BÜŞRA'DAN O SEN OLSAN BARİ
Büşra Pekin,
başrolünü Alper Kul ile paylaştığı 'Fırıncının Karısı' filminde sürpriz bir performansa imza attı. Pekin, Aleyna Tilki'nin 'Sen Olsan Bari' şarkısını Anadolu şivesiyle yeniden seslendirdi. Şarkının renkli klibi de sosyal medyaya damga vurdu.

AÇILIŞA ÜNLÜ AKINI
Şişhane'deki Pera Adalı
adlı restoran, önceki akşam 3. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla özel bir gece düzenledi.

Açılışa Songül Karlı ve Şebnem Schaefer gibi birçok ünlü katılırken; gecenin ev sahipliğini mekan sahibi Özlem Çağan yaptı.

KAYNAKÇI HANDE
Sosyetik Hande Acar,
moda kurbanı oldu. Önceki gün Boğaz'da gezintiye çıkan Acar, yüzünü kaplayan gözlükleriyle poz verdi. Moda uğruna komik duruma düşen Hande Hanım'ın gözlükleri kaynakçı gözlüğüne benzetildi.

KIZIYLA PODYUMA ÇIKTI
Anne olmak için gün sayan Tülin Şahin, önceki gün bir defilede podyuma çıktı. 8 aylık hamile olan güzel model, karnındaki kızıyla birlikte defile heyecanını yaşadı.

ANLAMLI ZİYARET
Geçen
ay nikah masasına oturan Ebru Şallı ile işadamı Uğur Akkuş, önceki gün Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ni ziyaret etti. Şallı, omirilik felçli hastalara pilates yaptırdı. Eşinin de 10 çocuğa akülü sandalye bağışladığı öğrenildi.

İŞTAHLI MİSAFİR
Dünyaca
ünlü rapçi Akon, önceki gün saç ekimi için İstanbul'a geldi. Akon, ilk iş olarak ailesi ile Ataşehir'deki Kuruçeşme Kahvesi'ne giderek Türk lezzetlerinin tadına baktı.

ŞANSLI KÖPEK
Hayvanlara
olan sevgisiyle takdir toplayan Derin Mermerci, sahiplendiği köpeklerine de gözü gibi bakıyor. Sosyetik güzel, minik dostlarının bakımlarını ihmal etmiyor.

SON DAKİKA