GALERİ

Kuruluş Osman'ın Osman Gazi'si Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen huzuru orada buldu!

Kuruluş Osman dizisinde 'Osman Gazi' karakterine hayat veren Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen, anne olduktan sonra setlere uzun bir süre ara vermişti. Önceki gün Instagram hesabından huzur dolu pozlar paylaşan Fahriye Evcen'in "Doğa ana" notuyla paylaştığı fotoğraf çok konuşuldu... İşte Kuruluş Osman dizisinin Osman Gazi'si Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen'in paylaştığı o kare ve 15 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

DOĞA ANADA HUZUR BULDU
Anne olup setlere ara veren Fahriye Evcen, önceki gün açık havada yürüyüşe çıktı. Huzur dolu pozlar veren Evcen, bu kareye "Doğa ana" notu düştü.

Huzur dolu pozlar veren Evcen, bu kareye "Doğa ana" notu düştü.

İşte Fahriye Evcen'in paylaştığı o kare...

"Doğa ana"

BU ROLE ÇOK UYGUN
Gürkan Uygun,
"Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu" filminde efsane haltercinin ilk antrenörü Enver Türkileri rolünde...


İYİLİK 'EZGİ'Sİ İŞ BAŞINDA
Sempatik oyuncu Ezgi Mola, önceki gün yüzü olduğu Avon'un davetine katıldı. Mola, markanın düzenlediği Işığım Pembe Festivali'nde meme kanserine karşı farkındalık yarattı.

SERENAY FARKI
Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, marka yüzü olduğu Mavi için önceki gün objektif karşısındaydı. Çarpıcı kareleri Instagram'da paylaşan Sarıkaya, mankenlere taş çıkaran pozlarıyla beğeni topladı.

ASLAN ANNE
ABD'de yaşayan Didem Uzel Sarı da oğlu Leon'u (Aslan) 2016'da 45 yaşında kucağına almıştı. Oyuncu, enerji temizliği yaptırdıktan sonra hamile kaldığını açıklamıştı.

BOZA ZİYARETİ
Şarkıcı Deniz Seki, Sezen Aksu'nun Kayseri'den İstanbul'a getirttiği 'Boza' adındaki öksüz sıpayı önceki gün ziyaret etti.

SEVİMLİ DOSTLUK
Hayvansever oyuncu Nehir Erdoğan, önceki gün Gaziantep sokaklarında gezerken bulduğu minik bir köpeği sevmeye doyamadı.

SON DAKİKA