GALERİ

Magazin Turu 16.10.2009

Magazin Turu 16.10.2009
'İstanbul' doğdu Okan huzurla uyudu
Okan Bayülgen, kızı İstanbul için; “Altı yaşından beri uyuyamıyordum, İstanbul beni sakinleştirdi. Artık huzur içinde uyuyorum” dedi.
Magazin Turu 16.10.2009
"Hülya Avşar haddini aştı"
Hilal Cebeci, durdu durdu, 'demokratik açılım'a destek veren Hülya Avşar'a sert çıktı: "Yeni mi aklına geldi Kürt tarafı? İstinye Park'ta poz vererek Kürt kızı olunmaz! Hülya reklam için bu kez haddini aştı."
Magazin Turu 16.10.2009
Cruz yalan mı söylüyor?
Hamile olduğuna dair çıkan tüm haberleri yalanlayan ünlü aktris Penelope Cruz'un gittikçe büyüyen karnı, onu yalanlıyor. Önceki gün New York'ta görüntülenen ünlü aktris, yeni filmi 'Broken Embraces'ın gösterimi için bir süre New York'ta kalacak.
Magazin Turu 16.10.2009
Eski aşıklar yine buluştu
Evliliğin eşiğinden döndükten sonra yollarını ayıran Sienna Miller ve Jude Law, New York'ta biraraya geldi. Her ikisi de Broadway'de tiyatro oyununda sahneye çıkan yıldızlar, ayrıldıklarından bu yana görüşmüyorlardı. Sienna Miller'la aynı oyunda sahne alan ünlü aktör Johnny Lee Miller, yakın arkadaşı Jude Law'u kendi oyunlarını izlemesi için tiyatroya davet etti. Eski aşıklar da, oyun çıkışında biraraya gelerek hasret giderdi
Magazin Turu 16.10.2009
Kenan Doğulu soyulmuş!
Arkadaşları ile Yeniköy'de balık yiyen Kenan Doğulu, mekan çıkışında neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Kullandığı araca yaklaşık bir ay önce hırsız girdiğini söyleyen Doğulu, "Hırsız laptopu ve evrak çantamı almış. Laptopun içinde hazırlandığım projeler vardı. En çok onların gitmesine üzüldüm" dedi.
Magazin Turu 16.10.2009
Hamilelik Özge'nin sinirlerini bozmuş!
Yaklaşık dört aylık hamile olan oyuncu Özge Özberk, "Birçok şeye sinirleniyorum. Haksızlıklara daha çok tepki veriyorum. Özellikle trafikte sinir katsayımın yükseldiğini görüyorum" dedi. Bilal Özcan'ın sunduğu 'Laf Aramızda' programına konuk olan Özge Özberk, oğullarının ismi konusunda kesin karar vermediklerini belirterek, "Ben de eşim de Aslan burcu olduğumuz için galiba adını Leo koyacağız. Bebeğe henüz bir tek çöp bile almadık" diye konuştu. İşadamı Hayim Sadioğlu ile evli olan Özberk; bulantı, aşerme gibi hamilelik belirtilerini çok fazla yaşamadığını söyledi. Hamileliğini unutup evde koşturduğu zamanlarda eşinin kendisini uyardığını belirten oyuncu "Hayim her konuda bana destek oluyor" dedi.
Magazin Turu 16.10.2009
'Şiveme Yücel yardım etti'
atv'nin sevilen dizisi Canım Ailem'de rol alan Şebnem Bozoklu, rol gereği kullandığı Adana şivesi için rol arkadaşı Uğur Yücel'den yardım aldığını söyledi
Magazin Turu 16.10.2009
Yedin beni evladım Golo!
İbrahim Tatlıses, Boxer cinsi köpeği 'Golo'yla Bebek turu yaptı! Geçen yıl yaptığı "Köpekleri tanıdıkça insanları daha az seviyorum" açıklamasıyla adından söz ettiren Tatlıses gibi Golo'- nun da keyfi yerindeydi
Magazin Turu 16.10.2009
'Bu vahşi dünyaya çocuk getirmem'
Şarkıcı Ajda Pekkan önceki gece İbrahim Tatlıses'in konuğuydu. TV programında Tatlıses ile düet yapan sanatçı, yırtık kot pantolonu ve beyaz bluz altına giydiği kovboy çizmeleriyle dikkat çekti. "Kendi müziğimi okumasaydım Türk Sanat Müziği okurdum" diyen ünlü sanatçı ayrıca bu dünyaya çocuk getirmekten korktuğu için de anne olmadığını söyledi. Pekkan "Bu dünyaya adapte olmakta çok zorlandım; çok vahşi. Dünyaya çocuk getirmeyi hiç düşünemedim kendi içimdeki çocukları büyüttüm" dedi. Eurovison için teklif geldiğini yalanlayan sanatçı "Ben seneler evvel katıldım. Bir daha niye gideyim. Kaldı ki Eurovision eski değerini yitirdi" dedi.
Magazin Turu 16.10.2009
Kadın ve Aileden Sorumlu Bakan olmak istiyorum
Bir süre önce eşi Barboros Ceyhan'dan boşanan Esra Ceyhan: Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı olmayı çok istiyorum. Büyük deneyimlerim var ve bunu ülkenin yararına kullanabilirim!
BİZE ULAŞIN