GALERİ

Magazin Turu 21.10.2009

Magazin Turu 21.10.2009
Sosyetik çiftin ev alışverişi
Geçtiğimiz günlerde nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan Manolya Onur ve Can Bozok da Bebek'i mesken tuttu. Ellerinde alışveriş poşetleriyle boy gösteren çiftin keyfi yerindeydi. Bu arada Manolya Onur, elindeki bir demet çiçeği Can Bozok'un aldığını söyledi.
Magazin Turu 21.10.2009
Adı tepede ama rolü kısacık!
Hilton Otelleri'nin çılgın varisi Paris Hilton, kısa süren sessizliğini yeni bir proje ile bozmaya hazırlanıyor. Uzun bir süredir oyuncu Doug Reinhardt'la birlikte olan Hilton, sevgilisinin mesleğini elinden almaya çalışacak. Önceki yıllarda birkaç filmde rol alan Hilton, bu kez 'The Other Guys' adlı komedi filmi için kamera karşısına geçecek. Senaristler, filmde kendini oynayacak olan Paris Hilton'a kısa bir rol yazmayı planlıyor.
Magazin Turu 21.10.2009
'Varım yoğum oğlum'
Sosyetenin en güzel kadınlarından İvana Sert hakkında boşanacağına dair haberler çıkıyordu. Bu iddialar hakkında hiçbir zaman konuşmayan ikoncan, önceki gün oğlu Ateş'le birlikte Bebek'te çıktı karşımıza. Oğluyla Bebek Parkı'nda güneşli havanın keyfini çıkartan İvana Sert, "Yurdal Sert ile boşanacak mısınız?" sorusu karşısında "Bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum" dedi ve ekledi: "Oğlum benim her şeyim ve şu an onunlayım."
Magazin Turu 21.10.2009
Çalınan alyansın yasını tutuyor
Sekizinci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın eşi Semra Özal'ın oturduğu Sarıyer'deki evine geçtiğimiz günlerde hırsız girmişti. Hırsız, Özal çiftinin evlilik alyansını da çaldı. Bu duruma çok üzülen Semra Özal, yas tuttuğunu söyledi ve ekledi: Evlilik alyansımız bulunana kadar dışarıya siyahlar içerisinde çıkacağım."
Magazin Turu 21.10.2009
Yeni projelerimiz var
Cemiyet dünyasının gözde çifti Şebnem ile Celal Çapa da, Kanyon'daydı. "Her ikimizin de yeni projeleri var" diye konuşan sosyetik çift, günlerinin yoğun geçtiğini dile getirdi.
Magazin Turu 21.10.2009
Akat'ın stres atma metodu
Televizyon dünyasının başarılı yapımcılarından Pelin Akat, neredeyse her gün bir alışveriş merkezinde boy gösteriyor. Geçtiğimiz gün de Kanyon'da alışveriş yaparken görüntülenen Akat, "Stres atmanın en iyi yollarından biri alışveriş yapmak" şeklinde konuştu.
Magazin Turu 21.10.2009
2 yıllık ara sona erdi
2007'de "Erteleme Sevgiler" adlı bir albüm çıkartan Halit Nart, yeni albümünü tamamladı. Nart'ın "Ölüm Sen ya da Hiç" adlı albümü önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak.
Magazin Turu 21.10.2009
Nurgül bu kez reklam işinde
'Ezogelin' dizisinde Doğulu bir kadını canlandıran Nurgül Yeşilçay, bu kez reklamcı ve modern bir kadın rolünde
Magazin Turu 21.10.2009
Kadınları o da çözememiş!
Shakespeare'in sekiz ayrı oyunundan derlenen 'Aşk Sözleri' isimli tiyatro oyununda başrol oynayan Deniz Çakır, aşkın anlamını yeniden sorguladığını söyledi. Yaklaşık bir yıldır oyuncu Nihat Alptuğ Altınkaya ile birlikte olan Çakır, "Aşk üzerine konuşmak artık mantıklı gelmiyor bana. Aşkın tarifi olmuyor" diye konuştu
Magazin Turu 21.10.2009
Yaşadıklarımı hatırlamıyorum!
Geçen hafta TEM'de büyük bir kaza atlatan Saba Tümer, kaza sırasında olan biteni programında anlattı: Normalde hiç soğukkanlı değilimdir. Düşünce bile bayılırım ama Allah güç veriyor demek ki!
BİZE ULAŞIN