GALERİ

Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan'ın yeni imajı olay oldu! Görenler tanımakta zorlandı...

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan, önceki gün bir davette yeni imajıyla şaşırttı. Haziran'da boşandığı Deniz'le kısa sürede barışan Aktan, sarı saçlarıyla dikkat çekti. İşte Feyza Aktan'ın yeni imajı ve 18 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

İşte Feyza Aktan'ın yeni imajı ve 18 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

CİVCİV FEYZA
Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan, önceki gün bir davette yeni imajıyla şaşırttı. Haziran'da boşandığı Deniz'le kısa sürede barışan Aktan, sarı saçlarıyla dikkat çekti.

Saçlarını civciv sarısına boyatan genç kadının bu hali, "Kadınlar, ayrılınca saçlarını değiştirir ama Aktan, bunun için barışmayı beklemiş" dedirtti.

ÖZGE'NİN ÇIRAĞI
Başarılı oyuncu Özge Özberk'in on parmağında on marifet… Ünlü oyuncu, şu sıralar seramik sanatına merak sardı. Önceki gün atölyeye girip kendi tasarımlarını hayata geçiren Özberk, çalışma sonrası sevimli kedisiyle bu neşeli pozu verdi.

EL ELE ALIŞVERİŞ
Güzel oyuncu Şükran Ovalı ve Beşiktaşlı futbolcu eşi Caner Erkin, önceki gün İstinyePark'taydı. Markalar Sokağı'nda bulunan Beymen mağazasını uzun süre gezen çift, alışveriş turları boyunca birbirlerinin ellerini hiç bırakmadı.

DEĞNEKLİ GEZİNTİ
Başarılı
oyuncu Melisa Sözen, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Ayak bileğinde bulunan sakatlığı yüzünden koltuk değnekleri ile yürüyen oyuncu, "Ayak kemiğimde ödem oluştu" dedi.
Doğan SAVAŞ

CECELİ KLİPLENDİ
Mustafa Ceceli, söz ve müziği Bilal Sonses'e ait olan 'Bedel' şarkısına klip çekti. Aranjesini Ceceli'nin yaptığı şarkının yönetmenliğini ise Hasan Kuyucu üstlendi. Çekimleri Galata'da yapılan klipte İstanbul manzaraları kullanıldı.

SARIMSAK KONUSU KAPANDI
Önceki
gün Nişantaşı City's'de görüntülenen Nilperi Şahinkaya, Kerem Bürsin'in yaptığı "Ağzı kokuyor" esprisi hakkında konuştu: "O konu tatlıya bağlandı ve kapandı."

GÖKHAN KLASİĞİ
Başarılı müzisyen Gökhan Türkmen, 10 şarkılık albüm projesinin ilk parçası 'Aşkın Enkazı' ile tüm dijital platformlarda yerini aldı. Türkmen, büyük beğeni topladı.

DENİZ KÖPÜRDÜ
Deniz Akkaya, önceki gün İstanbul Havalimanı'na hayran kaldı. Akkaya, havalimanının karmaşık olduğunu söyleyenlere "Büyük olsa 'büyük' dersiniz, küçük olsa 'küçük' dersiniz" diye çıkışıp ekledi: "Havalimanında yol bulmak çok kolay."

MEZARDA BİLE RAHAT YOK
Dilber Ay'ın ikinci eşi İbrahim Bey de mezarın açılmasına şiddetle karşı çıkıyor.
Mütevazi
hayatı ve dobralığıyla çok sevilen Dilber Ay'ın mirası, çocuklarını birbirine düşürdü. Mahkeme, altı ay önce vefat eden usta sanatçının kızı Filiz'in açtığı miras davası nedeniyle ünlü şarkıcının mezarının açılmasına karar verdi.
Annesinin nüfusuna kayıtlı olmaması nedeniyle mahkemeye giden Filiz Hanım'ın ağabeyi Ünal devreye girdi ve annesinin mezarını açtırmayacağını söyledi.

SON DAKİKA