GALERİ

Ünlü isimlerin '15 Temmuz' paylaşımları

EMRAH ERDOĞAN

CEM BELEVİ

ALİŞAN

BERDAN MARDİNİ

MEHMET ALİ ERBİL

BÜLENT SERTTAŞ

BÜLENT ERSOY

Karanlık bir tarihti O GECE! 15Temmuz 2016.. Devlete! Millete! Bayrağa! İradeye! saldırarak indirmeye çalışan o kirli elleri 7'den 77'ye hangi görüş ve inanışta olurlarsa olsunlar ULUSCA el birliği ile berteraf etmişlerdi yine YÜCE TÜRK MİLLETİ! Binanaleyh.. Aslolan darbede, darbe yapmaya çalışanlara inmiş ve bölünmez Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bir kere daha aynı bayrak, aynı amaç, aynı mücadele icin topyekün birbirlerine yine nasıl kenetlendikleri işte o gün tüm dünyaca bir kez daha görülüp, şahit olunarak anlaşılmıştır ki Türkiye ve Türkleri yenecek kuvvet yoktur. Zira.. Yüce АLLAH'ın eli Büyük Türk Milletinin Üzerindedir.! Veee.. Yüce Türk Milleti söz konusu VATAN olunca her zaman, ötekileşmeden tek ideoloji, tek beden, tek yürek, tek yumruk olarak birbirlerine kenetlenmesini bilen Yüce Bir MİLLETTİR.! Saygılarımla efendim

POLAT YAĞCI

HÜLYA KOÇYİĞİT

15 Temmuz Türk Milleti'nin yeniden dirilişidir. Millet olarak iyi niyetimizden vurulduğumuz, ancak gafletimizden milli şuurla uyandığımız günün adıdır 15 Temmuz.

Başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve tüm parlamento üyelerimiz olmak üzere, vatanına sahip çıkan milletimizin her bir ferdine teşekkür ediyorum.

Canlarını bizim için, vatan için korkusuzca siper eden; bize yeniden dirlişi yaşatan tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyor; kahraman gazilerimize de Allah'tan şifa diliyorum.

Biz, 15 Temmuz gecesinde tüm dünyaya; demokrasiye bağlılığımızı, Türk milletinin parçalanmayacağını, vatanın bölünmeyeceğini ve Türk bayrağının ilelebet bu topraklarda dalgalanacağını bir kez daha gösterdik. Unutmamalı ki; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi "Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir!"

MUAZZEZ ERSOY

BİZE ULAŞIN