;
GALERİ

Ünlülerin ev halleri

Tatil için Yunanistan'a giden oyuncu Şebnem Dönmez, Komşu'da adeta çocukluğuna döndü. Önceki gün Paros Adası'nda deniz keyfi yapan Dönmez, ardından yeşillikler arasında keşfe çıktı.

44 yaşındaki oyuncu, tişörtünün kıpkırmızı olmasına aldırmadan dutları afiyetle yedi.

Süperstar Ajda Pekkan, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile hayranlarının gönlünü bir kez daha fethetti.

71 yaşındaki Süperstar Ajda Pekkan, mutfağında yemek yaparken çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy'un on parmağında on marifet… Tatil için ABD'den Türkiye'ye gelen Aksoy, gün boyu mutfaktan çıkmayıp elleriyle biber dolması yaptı.

Aksoy, pişirdiği dolmalarla çektirdiği kareyi 'Tatildeyim' dediğimde düşündükleri ve gerçekte' olan notuyla instagram'da paylaştı.

34 yaşındaki oyuncunun bu paylaşımı binlerce beğeni alırken Aksoy'a takipçileri "Hamarat Saadet" diye de övgüler yağdırdı..

Fotoğrafını 'Yemek de yaparım kariyer de! Ajda'nın mutfağı' notuyla paylaşan Pekkan'a kısa sürede binlerce beğeni yağdı.

Pekkan'ın fotoğrafına 'Bu nasıl fizik, muhteşemsiniz. Maşallahınız var Ajda Hanım, çok iyi görünüyorsunuz' yorumları yapıldı.

Ceyda Düvenci ve eşi Bülent Şakrak'ın ev hallerinden biri. Düvenci bu pozu "Sabah 10:00...Tam market alışverişine gidiyorduk kiiii... bayılmışız" notuyla paylaştı

Demet Şener, evinde olduğu zamanlarda puzzle'lar yapıyor.

Pelin Karahan ve çocuklarından eşi Bedri Güntay'a doğum günü sürprizi.

BİZE ULAŞIN