;
GALERİ

Anthony Modeste Galatasaraylıları heyecanlandırdı

Yaz transfer döneminde Galatasaray'ın gündemini uzun süre meşgul etmesine rağmen anlaşma sağlanamayan Modeste'nin instagram hesabından yaptığı paylaşım Sarı Kırmızılı taraftarı heyecanlandırdı.

Galatasaray'ın transfer döneminde bonservisindeki belirsizlik nedeniyle transferinden vazgeçtiği Anthony Modeste konusunda yeni bir gelişme yaşandı.

Çin basınında yer alan habere göre, Tianjin Quanjian izinsiz bir şekilde antrenmanlara katılmayan ve sözleşmesini tek taraflı fesheden Fransız golcü için yasal işlemleri başlatma kararı aldı.

Olayı FIFA'ya taşımaya karar veren Quanjian'ın bu hamlesinden sonra Modeste'nin nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu olmayı sürdürüyor.

HALEN GÜNDEMDE
Başkan Mustafa Cengiz, Modeste'nin transferinde önemli bir risk gördüklerini ve bu nedenle transferden vazgeçtiklerini söyledi. Cengiz, ocak ayında yıldız oyuncuyu tekrar gündeme alabileceklerini de ifade etti.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in ocak ayında yeniden transfer gündemimize gelebilir dediği Modeste'ten Galatasaraylı taraftarları heyecanlandıran bir paylaşım geldi.

Fransız golcü instagram hesabından ''Aslan yükleniyor... (Lion Loading...) paylaşımı yaptı.

BİZE ULAŞIN