GALERİ

Beşiktaş'ın yeni golcüsü İtalya'dan | Beşiktaş son dakika transfer haberleri

Burak Yılmaz'ın sık sık sakatlanması ve ilerleyen yaşı nedeniyle forvet bölgesine transfer isteyen Abdullah Avcı'nın talebi sonrası siyah-beyazlı yönetim harekete geçti. İtalya'ya çıkarma yapan yöneticiler, Avcı'dan da onay alan Sassuolo'nun 26 yaşındaki golcüsü Babacar'ı transfer etmek için çalışmalara başladı.

Beşiktaş'ta transfer hareketliliği yaşanıyor.

Siyah-beyazlılar önümümüzdeki sezonun transfer hedefleri kapsamında birçok yıldız ile temas halinde.

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın raporlarına göre devam eden çalışmalarda Burak Yılmaz'ın sakatlığı moralleri bozmuştu.

Buna göre ilk 3 haftayı kaçıracak olan Burak Yılmaz'ın yokluğunda bir santrfor takviyesi yapmak isteyen Kartal, aradığı golcüyü buldu.

Beşiktaş'ta forvet transferi çalışmalarında gündeme gelen Sassuolo'lu Khouma Babacar için şartlar zorlanıyor.

Burak Yılmaz transferinden önce ocak ayında Beşiktaş ile anılan golcü futbolcu için İtalya'dan yeni transfer iddiası geldi.

Sky İtalia'nın haberine göre Beşiktaş, Sassuolo'nun 26 yaşındaki golcüsü Babacar'ı transfer etmek için çalışma başlattı.

Senegalli oyuncunun İtalya'da kalmak istediği ancak İstanbul'dan gelen cazip teklifin değerlendirmeye alınacağı aktarıldı.

EZELİ RAKİPLER İSTEDİ
Galatasaray ile Fenerbahçe'nin de listesinde yer alan Babacar için Beşiktaş kulübü ikinci kez Sassuolo'nun kapısını çaldı.

İtalyan ekibi siyah-beyazlıların sadece kiralama olarak yaptığı geri çevirmişti.

BİZE ULAŞIN