;
GALERİ

Beşiktaş-Trabzonspor maçının geyikleri

Ziraat Türkiye Kupası (B) Grubu'nun son maçında Beşiktaş, Trabzonspor'u 2-1 mağlup ederek çeyrek finale yükseldi. İşte Beşiktaş - Trabzonspor maçının geyikleri...
Türk futbolunda yeni başarı kriterinin beşiktaş'tan fark yememek olduğunu gösteren maç olmuştur. (Ekşi Sözlük)
Bu maç türkiye de beşiktaş la oynayan rakip takımların başarı öğesini değiştirmiştir. artık beşiktaş tan fark yememek bir başarıdır. (Ekşi Sözlük)
Schuster'in göbeğe ernst, aurelio, fernandes'i, ileriye de bobo ile almeida'yı dikerek, rakibe pozisyon dahi vermeden kazanabileceği bir maçtı. kendisi zor ama görsel olarak daha çok keyif verecek olanı tercih edip, bucaspor karşılaşmasındaki kadrosunu bozmadı. bu da, "yedek kadrosuyla kupayı ciddiye almayan" trabzonspor'u bu maçta ne kadar ciddiye aldığının bir göstergesi olarak algılanabilir. (Ekşi Sözlük)
Beşiktaş bu maçta trabzonu yenerek şampiyon olmamıştır, bi göstergesi de değildir. trabzon da yenilerek şampiyon olacağı ihtimalini azaltmamış arttırmıştır. (Ekşi Sözlük)
Trabzonspor'un yedek taraftarla çıktığı maç. (Ekşi Sözlük)
Q7'nin enfes golünde top toplayıcı çocuğun kale arkasındaki refleksi de görülmeye değerdi bu maçta. :) (Ekşi Sözlük)
Hamsinin tavada horon teptirildigi mac. halen konusabilen trabzonsporlu futbolseverlerin bahane uretmek yerine helal olsun cok iyi araklarla geldiniz. ceza sahamizda bu kadar pozisyon gormemistik eglenceli bir mac oldu demeleri gereken mac. yedekle ciktik diyenlere cikmayaydiniz kardesim schustermi hazirliyor takim listenizi. (Ekşi Sözlük)
Beşiktaşlı taraftarların kaçan farka yandığı, trabzonsporlu taraftarların tek farklı yenilgiye sevindiği maç. (Ekşi Sözlük)
Trabzonunun karşısında fenerbahçe olsaydı çok daha iyi oynayacağı aşikar olan maç. geçen sene daha oturmamış bir takım ile feneri yenip kupa alan da bunlar, bu sene daha iyi takımla beşiktaşa yenilen de bunlar. bu fener ezikliği yıllardır bitemedi gitti. bu arada beşiktaş ta iyi oynadı ona sözüm yok. yanlış anlaşılmasın. (Ekşi Sözlük)
BİZE ULAŞIN