GALERİ

Canlı yayında flaş iddia: Fatih Terim istifa edecek

Galatasaray'ın Real Madrid karşısında aldığı 6-0'lık yenilgiyi değerlendiren Emre Bol, Fatih Terim ile ilgili flaş bir iddia ortaya attı. A Spor'da yayınlanan Gün Ortası programında konuşan Emre Bol, Galatasaray'da yaşanan sorun ve krizlere de değindi.

Galatasaray'da Şampiyonlar Ligi'nde alınan 6-0'lık Real Madrid yenilgisini değerlendiren Emre Bol, Fatih Terim'le ilgili flaş yorumlarda bulundu. A Spor'da yayınlanan Gün Ortası programında konuşan Emre Bol, Galatasaray'ın Fatih Terim'le yolların ayrılması ya da Terim'in kendisinin sorumluluk alarak istifa etmesi gerektiğini söyledi. Bol ayrıca sarı kırmızılı takımda yaşanan sorunlara ve krizlere de değindi. İşte o sözler...

Bunun adı rezillik. Avrupa'ya rezil oluyoruz. Galatasaray averaj takımı oldu. Böyle mi tanıtacağız ülkemizin futbolunu?

Bir teknik direktörün gönderilmesi için daha ne olması lazım? Galatasaray'ın başına daha ne gelmesi lazım. Futbolcular oynamıyor diye bir şey yok, oynatacaksın.

Galatasaray iyi, kaliteli takım. Nzonzi, Seri, Belhanda, Feghouli piyasası olan üst düzey oyuncular. Bunları kullanamayan Fatih Terim.

İçeride oyuncularla ilgili bir sürü sıkıntılar olduğu söyleniyor. Yönetimle Fatih Terim arasında sıkıntılar olduğunu, oyuncular arasında gruplaşmalar olduğunu duyuyoruz. Bunun da yansıması böyle oluyor.

Kötü kadron yok, oyun planın da yoksa kime keseceğiz faturayı? Fatura kesilmesi gereken isim de sayın Fatih Terim'dir. Galatasaray Spor Kulübü en antipatik olduğu yıllardan bir tanesini yaşıyor.

1- Fenerbahçe ile kavgalı hiç olmadığı kadar.
2- Kulüper Birliği'ne hala temsilci göndermiyorlar. Son seçime katıldılar ama hala sıkıntılar var.

Herkesle arasının kötü olduğu bir sezonu yaşıyor. Bunun baş sorumlusu da %100 Fatih Terim.

Galatasaray'ı bu kadar sevimsiz hale getirmeye kimsenin hakkı yok. Galatasaray sen değilsin Fatih Hoca. Galatasaray varsa sen varsın.

Fatih Terim kendisini Galatasaray markasının üzerinde görmeye başladı. Galatasaray'ı antipatik hale getirdi.

BİZE ULAŞIN