Emre Belözoğlu transfer için düğmeye bastı! Dev transferi böyle duyurdu: Moussa Marega takımıyla anlaşamadı Fenerbahçe'ye...

Süper Lig'de sezona Erol Bulut yönetimiyle başlayan ve kötü haftalar geçiren Fenerbahçe Bulut'un gönderilmesinin ardından Emre Belözoğlu'na emanet edildi. Şampiyon olmak için adeta savaşan Fenerbahçe sıkı çalışma içerisindeyken gelecek sezon sarı lacivertli formayı giymesini istediği isimleri de araştırmaya devam ediyor. Fenerbahçe'de öncelik forvet transferi iken merakla beklenen isimden müjde geldi. Peki Fenerbahçe'nin listesinde hangi isimler var? İşte o isimler ve son gelişmeler...

Fenerbahçe'de Erol Bulut'un gönderilmesinin ardından takım Emre Belözoğlu'na emanet edildi. Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin başında çıktığı maçlarda tatmin edici bir görüntü sergiledi. Fenerbahçe taraftarı da takımlarından eskiye nazaran memnun durumda. Fakat Samatta'dan umduğunu bulamayan Fenerbahçe, yıldız golcüyle anlaşma sağladı.

GÖRÜŞMELER ŞİMDİDEN BAŞLADI
Sportif direktör olarak görevde kaldığı sürede 23 transfer gerçekleştiren Fenerbahçe'de gelen isimlerden beklenen katkının gelmemesi camiada büyük hayal kırıklığına neden oldu. Şampiyonluk yolunda kritik haftalara girilirken yaz transfer sezonunda takıma katılması planlanan oyuncularla görüşmeler de devam ediyor.

GÜZEL HABER GELDİ
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un gelecek sezon için birçok yıldız isimle temas hakinde olduğu vurgulanırken transferde Sarı Lacivertliler'e güzel haber geldi.

FENERBAHÇE'Yİ AÇIKLADI
Fotomaç'ta yer alan habere göre, Portekizli eski futbolcu Candido Costa, Moussa Marega'nın yeni takımının büyük ihtimalle Fenerbahçe olacağını belirtti.

'ANLAŞTIKLARINI DÜŞÜNÜYORUM'
Tvİ24 kanalına konuşan Costa, Malili forvetin, Porto ile haziranda bitecek sözleşmesini yenilemeyi düşünmediğini ifade ederek, "Marega için en olası hedef Fenerbahçe. Anlaştıklarını düşünüyorum" dedi.

MENAJERİ 'PORTO'DAN SONRA' DEMİŞTİ
Yıldız futbolcunun menajeri Aziz Ben Aissa da yaptığı son açıklamada, "Oyuncunun geleceğiyle ilgili şimdi konuşmam karışıklık çıkarabilir. Ayrılıp ayrılmayacağıyla ilgili sorulara, Porto ile görüştükten sonra yanıt vereceğiz" demişti.

SON DAKİKA