GALERİ

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in gün gün corona virüs raporu!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Twitter hesabından corona virüs pozitif çıktığını ve tedaviye başlandığını açıklamıştı. Terim'in bu açıklaması sonrası herkesin gözü kulağı onda. Hastaneden yapılan ilk açıklama Fatih Terim'in sağlık durumunun şu an için iyi olduğu yönünde. Türkiye'de corona virüs testi yaptıran ilk teknik adam olan Fatih Terim, bu sürece kadar neler yaşadı? İşte Fatih Terim'in corona virüs raporu ve günbegün yaşadıkları.

Fatih Terim Türkiye'de takımına koronavirüs testi yaptıran ilk teknik adam da oldu. Önceki gün açıklanan test sonuçları Terim'in ne kadar haklı olduğunu gösterdi.

İmparator'un sonucu pozitifti. Neyse ki, 'tanı' erken konmuştu. Peki Fatih Terim test yaptırana kadar neler yaptı?

İşte Hürriyet'in haberine göre; Galatasaray-Beşiktaş derbisi sonrası Fatih Terim'in yaşadıkları.

16 MART PAZARTESİ
Başkan Mustafa Cengiz, 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay'la bir saat süren toplantı yaptı. Türk Telekom Stadı'ndaki toplantıda koronavirüse karşı alınacak tedbirler konuşuldu.

17 MART SALI
Beşiktaş derbisinden sonra tüm takıma 2 gün izin veren Terim, koronavirüs tehlikesi nedeniyle evinden hiç çıkmadı. Eşi Fulya Terim de, kızı Merve Terim Çetin'in yanında Amerika'daydı.

18 MART ÇARŞAMBA
Antrenman için Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gitti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Bakanlar ile yaptığı toplantıda liglerin ertelenme kararının çıkacağı ihtimalini göz önüne alarak idmanı iptal etti.

19 MART PERŞEMBE
Sabah Florya'ya geldi. Saat 13.00'e konulan idman öncesi kulüp doktorlarıyla birlikte futbolculara koronavirüs tedbirleri hakkında bilgilendirme yaptı. Ardından antrenmanı iptal etti ve tüm takıma test yaptırdı. Daha sonra da futbolcuları evlerine gönderip, dışarı çıkmamalarını istedi. Kendisi de Tarabya'daki evine gitti.

CUMA-CUMARTESi-PAZAR
Evinden hiç çıkmadı. Futbolcuları ve yardımcıları ile konuşup, çalışma programlarına uyup uymadıklarını kontrol etti, gerekli bilgileri aldı.

23 MART PAZARTESi
Koronavirüs testi sonuçları kulübe iletildi. Sadece hafif öksürükten şikayeti olan Terim, test sonucu pozitif çıkınca hastaneye gitti.

İŞTE FATiH TERiM'iN COVID-19 RAPORU
· ATEŞ: 36.5 (YOK)
· MORAL DURUMU: İYİ

· ÖKSÜRÜK: HAFİF DERECEDE· KRONiK RAHATSIZLIĞI: YOK

· SİGARA: KULLANMIYOR

SON DAKİKA