GALERİ

Galatasaray'ın yıldızı Falcao'dan UEFA'ya flaş açıklamalar!

Galatasaray'ın yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı ve büyük sükse yarattığı transferi Radamel Falcao, UEFA'ya önemli açıklamalarda bulundu. "Buraya gelmek benim için cazip bir meydan okumaydı. Bence burada birçok kaliteli oyuncu var ve burada iyi bir sezon geçireceğime inanıyorum.." ifadelerini kullanan taraftardan övgü dolu sözlerle bahsetti. İşte Kolombiyalı golcünün açıklamalarından satır başları...

Radamel Falcao: Bence iyi bir oyuncunun golcü olabilmesi için belli bazı yeteneklere doğuştan sahip olması ama daha sonra bunların üzerinde çalışması lazım.

Yıllar geçtikçe belli bir birikim oluşturur ve golcülük sanatında daha iyi olursunuz. Kesin olan bir şey var, çalışkan olmak ve çabalamak hayati önemdedir.

Tecrübe kazandıkça her şeyin enerji ve istek olmadığını anlıyorsunuz. Bir şekilde, bir pozisyonu öngörmeyi ve bunun için sabretmeyi öğreniyorsunuz.

O doğru anı beklemek ve nereye hücum edeceğini bilmek önemli. Zamanla belli hamlelerin nasl gelişeceğini kendiliğinden biliyorsunuz.

Bence ben bu yetenekle doğdum ve yıllar geçtikçe üzerinde çalışarak geliştirdim. Uzmanlık alanım haline geldi. Ama diğer her şey de böyle.

"HALA ŞEKİLLENMEYE DEVAM EDEN BİR TAKIMIZ"

Biz hala şekillenmeye devam eden bir takımız. Çünkü transfer döneminin son anlarında yeni oyuncuların gelişiyle kadromuz tamamlandı.

Evimizde oynadığımız PSG maçını kazanamadık ama bunun bizi düşürmemesi gerekiyor. Tam tersi olmalı.

Bu oyuncu grubunun önümüzdeki maçlarda gerçekten heyecan yaratacak ve hedeflediğimiz başarılara ulaşacak kalitesi var.

"REAL MADRID'İN ÜZERİNDE SORU İŞARETLERİ OLSA BİLE"

Real Madrid'in üzerinde bazı soru işaretleri var. Ancak onlar sonuçta Real Madrid ve müthiş oyunculardan kurulu bir ekip.

Umarım takım olarak o maçlara kadar birbirimize daha alışmış ve daha güçlü olacağız.

SON DAKİKA