GALERİ

İşte Fenerbahçe'de Marco Fabian gerçeği...

Sarı Lacivertli ekibin imza atmak üzere Türkiye'ye getirdiği Marco Fabian'dan vazgeçmesinin ardındaki gerçek ortaya çıktı. İşte Fenerbahçe'de Göztepe yenilgisi sonrası yapılan Cocu-Comolli zirvesinde konuşulan konular...

Fenerbahçe'de Marco Fabian defteri açılmadan kapandı. Sarı lacıvertliler, imza atmak üzere İstanbul'a gelen Meksikalı on numaradan vazgeçti.

Bu transferin gerçekleşmemesinin nedeni de Göztepe yenilgisi oldu. Fenerbahçe, İzmir'de 1-0 kaybedince teknik direktör Phillip Cocu ve sportif direktör Damian Comolli, acil bir toplantı yaptı.

Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı'nda 45 dakika süren görüşmede "Bize çok daha iyi bir orta saha oyuncusu lazım. Marco Fabian bizim beklentilerimizi karşılamaz" görüşü üzerinde birleşti.

Oyuncunun sağlık kontrollerinde sıkıntılar tespit edilmesi de transferden vazgeçilmesinde etken oldu.

Kulüp de yaptığı yazılı açıklamada da görüşmelerin olumsuz sonuçlandığını duyurdu. Cocu ve Comolli'nin Bornova'daki toplantısında bu hafta içinde gelecek ve gidecek oyuncular da belirlendi.

Orta alan için Tottenham'dan Moussa Sisokko ve Bayern'den Renato Sanches'in adı geçiyor.

Sol bek için Flamengo'dan Miguel Trauco, Fiorentina'dan Maximmiliano Olivera ve Partizan'dan Zlatan Sehovic adaylar arasında.

Gideceklerdeyse Kameni, Dirar ve Valbuena ise topun ağzında. Bu üçlü gönderilebilirse yerlerine bir kaleci, bir sol bek ve bir orta alan oyuncusu daha alınabilir. (Hürriyet)

BİZE ULAŞIN