GALERİ

Juventuslu futbolcu Miralem Pjanic hakkında Zeynep Bastık'tan açıklama! Herkesi şaşırtmıştı

Sosyal medya nelere kadir... Corona virüs nedeniyle pek çok şarkıcı Instagram konserleri veriyor. Bunlardan biri de ünlü şarkıcı Zeynep Bastık olmuştu. Ancak genç şarkıcının canlı yayında hiç beklenmedik bir konuk vardı. O da Juventus forması giyen Bosna-Hersekli Miralem Pjanic. Pjanic'in Zeynep Bastık'a yaptığı yorum sosyal medyayı sallarken, konuya dair Zeynep Bastık'tan açıklama geldi. İşte detaylar.

O Miralem Pjanic. Juventus'ta forma giyen 29 yaşındaki orta saha oyuncusu aynı zamanda Milli yıldızımız Merih Demiral'ın takım arkadaşı.

Miralem Pjanic'n bir anda hayatımıza girmesinin de bir nedeni var tabi ki.

Karantina günlerinde birçok ünlünün Instagram'da canlı konser verdiğini bilmeyeniniz yoktur. Bu ünlülerden biri de Zeynep Bastık'tı.

Geçtiğimiz gün canlı yayın dünyasına o da adımını attı. Hem de sürpriz bir misafir bile ağırladı.

Juventuslu Miralem Pjanic, Zeynep Bastık'ın canlı yayınına katıldı. Hem de canlı yayına 'Selamün aleyküm" girişi yaptı.

Üstüne bir de "Bu hikayede yanan ben oldum." yazdı. Tabi bunun üzerine herkes şoke oldu.

ZEYNEP BASTIK'TAN AÇIKLAMA

Şarkıcı Zeynep Bastık, Juventus forması giyen Miralem Pjanic'in canlı yayında kendisine yazdığı yorumlar hakkında açıklama yaptı.

Güzel şarkıcı, yıldız futbolcunun hesabının hacklenebilmiş olabileceğini söyledi. "Allah'ın selamıyla girmiş ama sonradan damara bağlamış. Bence dün hacklenmiştir, engellemiş beni..."

Zeynep Bastık'ın tahmini doğru olabilir. Çünkü Miralem Pjanic yine bir Türk Instagram kullanıcısının canlı yayına girmiş ve 'En büyük Samsunspor' yamzıştı.

Miralem Pjanic çapkınları ile de bilinen bir isim. Josepha adındaki kız arkadaşın Edin adında bir oğlu bulunan Pjanic'in Jospeha'yı aldattığı iddia edilmişti.

SON DAKİKA