GALERİ

Skandal ki ne skandal! Boşandığı 12 yıllık eşinin yeğeniyle evlendi

Bu bir dünya nereye gidiyor haberi... Futbolcuların adının karıştığı taciz, tecavüz yasak ilişki, dolandırıcılık, vergi kaçırma gibi pek çok skandala alışkınız gibi bu isimlerin başında Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi gibi isimler de var. Ancak bu kez durum diğerlerinden çok daha farklı hatta ağızları açık bırakacak cinsten. Öyle ki dünyaca ünlü o futbolcu boşandığı eşinin, özbeöz yeğeniyle ilişki yaşamaya başladı ve ardından evlendi. İşte spor gündemine bomba gibi düşen o olayın ayrıntıları...

Skandal gördük ama bu kadarı 'Pes' dedirten cinsten!

12 yıldır evli olduğu eşi Iran Angelo de Souza ile geçen Ağustos ayında ayrılık kararı alan 31 yaşındaki yıldız ismin, eşinin yeğeni Camila ile birlikte olmaya başlamıştı.

Brezilyalı dünyaca ünlü golcü Hulk, şimdi de çok konuşulacak bir karara 'imza' attı.

BU İŞTE BİR GARİPLİK VAR

Hulk, 12 yıllık eşinden boşandı ve eşinin yeğeni ile evlendi. Golcü oyuncu Instagram'daki bio kısmını 'Evli' olarak güncelledi.

Hulk'un bir süredir birlikte olduğu Camila ile evlenmesindeki asıl neden ise Camila'nın Çin vizesi almasını sağlamaktı.

Hulk ve Camila'nın Çin'de beraber yaşadıkları ve ülkede çok mutlu oldukları da bildirildi.

Hulk'un Camila'nın ebeveynlerini ve kardeşlerini arayarak evlilik kararı aldıklarını açıkladığı ifade edildi. Hulk, Camila ile gizli olarak evlenmesinin ardından konuya ilişkin bir açıklama yapmadı.

Camila, Hulk'un eski eşinin en sevdiği yeğeniydi. İkilinin sosyal medyada birlikte olduğu sevgi sözcüklerinin dolu olduğu birçok paylaşım yer alıyor.

YEŞİL SAHALARI KASIP KAVURAN SKANDALLAR

TAKIM ARKADAŞININ EŞİYLE...

Yıldız futbolcu Icardi'nin şu an eşi olan Wanda Nara ile olan skandalı hatırlarsınız. Zira Wanda Nara bir dönem, Maxi Lopez'in eşiydi ve evliyken Icardi ile aşk yaşamaya başladı, ardından evlendiler.

İşte bu olayın aynısı İngiltere'de yaşandı. İşte olayın kahramanları.

TOTTENHAM KARIŞTI

İddialara göre; Christian Eriksen'in hayat arkadaşı, Eriksen'i oyuncunun takım arkadaşı Jan Vertonghen ile aldattı.

SON DAKİKA