GALERİ

Müge Anlı Özcan Eren son dakikasıyla Türkiye şoke oldu! İnsan uzuvları çıkarılınca komşu konuştu

Müge Anlı'daki Özcan Eren olayı Türkiye'nin kayıtlarına Soma Canavarı olarak geçti! 22 yaşındaki Özcan Eren'i kim neden öldürdü? Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. Müge Anlı Özcan Eren son dakikasını paylaştı, herkes şoke oldu. Kan donduran Manisa Soma cinayetinde maktul Özcan Eren parçalara ayrılarak Sevişler Barajı'na mı atıldı? Her detayı tüyler ürperten Özcan Eren cinayetinde son durum 19 Mart Müge Anlı son bölümde paylaşıldı. Tutuklanan baş şüpheli Veteriner Hekim Mehmet T'nin komşusundan akılalmaz sözler! İşte 19 Mart Müge Anlı - Özcan Eren son dakika gelişmeleri...

Müge Anlı'da araştırılan Soma'da kaybolan Özcan Eren son dakikasıyla Türkiye şoke oldu! 22 yaşındaki Özcan Eren'i kim neden öldürdü? Müge Anlı ve ekibi bir cinayeti daha aydınlatıyor. İşte 19 Mart Müge Anlı son bölümde yaşananlar!

Müge Anlı'daki Özcan Eren olayında şok gelişme! Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. 22 yaşındaki Özcan Eren'e ait olduğu düşünülen insan vücudu parçaları Sevişler Barajı'ndan çıkarıldı. Yaşanan gelişmeler sonrasında tutuklanan baş şüpheli Veteriner Hekim Mehmet T.'nin komşusu konuştu!

22 yaşındaki Özcan Eren, Manisa Soma'daki Bayat Mahallesinden, 7 Şubat günü kayboldu. Kaybolmadan önce bir arkadaşıyla birlikte kaplıcaya gitti. Orada 1 gün kalıp döndükten sonra, kız kardeşiyle oturduğu mahallede karşılaştı. Kız kardeşine "Sen eve git! Ben geleceğim" dedi.

Ancak 19 yaşındaki genç, evine gitmedi. Kaybolduğu gün öğleden sonra 3'te telefonunu kapattı. Bir daha da kendisinden haber alınamadı. 16 Mart Müge Anlı canlı yayınında Özcan Eren'e ait olduğu düşünülen kol herkesi şoke etti. Eren'in telefon sinyalinin son görüldüğü yerde bir erkeğe ait sağ kesik sağ kol bulundu. Bu gelişmenin ardından ise veteriner hekim Mehmet'ten itiraf geldi.

Müge Anlı'nın hafta başında verdiği kesik kol bilgisinin ardından başlatılan arama çalışmaları bugün de devam ediyor. 19 Mart Müge Anlı canlı yayınında Özcan Eren'e ait olduğu düşünülen ceset parçalarının yenisine ulaşıldı.

İzmir polisinin 9 kişilik dalgıç ekibi, çalışmaları hızlandırdı. Sualtı arama kurtarma timinin yanı sıra, Jandarma Komando Birliği'nden 60 kişilik bir komando timi de emniyet ekipleriyle birlikte baraj civarında aramaları genişletti
bölgeyi dolaşarak uzuvları ayrı ayrı noktalara attığı yönünde genel bir kanı var

Delil torbasına bir parça daha yerleştirildi. Soma canavarının yarattığı barajdaki vahşet kan dondurdu. Beyaz torbaya konan uzuv İzmir Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

MANİSA'da Sevişler Baraj Gölü'nün kıyısında kesik insan kolu bulundu. Çalışmalarda kolun, 7 Şubat'ta kaçırılan ve ailesinden 450 bin TL fidye istenen Özcan Eren'e (22) ait olabileceği değerlendirildi.

Yapılan incelemelerde Özcan Eren'in en son, veteriner hekim Mehmet T.'nin (33) otomobilinde görüldüğü ve baraj çevresine gittikleri tespit edildi. Gözaltına alınan Mehmet T. ifadesinde, fidye mektubunu kendisinin yazdığını ancak Eren'i öldürmediğini söyledi. Eren'in ailesinden, kesik kolla karşılaştırılması için DNA örneği alındığı, öğrenildi.

İlçedeki MOBESE ve güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye alan ekipler, Özcan Eren'in en son ilçe çıkışında görüldüğünü ve veteriner hekim Mehmet T.'nin otomobilinde olduğunu belirledi. Görüntülerde ayrıca, Mehmet T.'nin ilçeye dönerken yalnız olduğu saptandı. Mehmet T.'nin son cep telefonu görüşmelerinin de Sevişler Baraj Gölü çevresinde yapıldığı tespit edildi.

SON DAKİKA