GALERİ

Müge Anlı'da ceset parçaları bulundu! Özcan Eren'in tüyler ürperten ölümü

Müge Anlı canlı yayınında son dakika Özcan Eren gelişmesi kan dondurdu. Hafta içi her gün Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan tecrübeli sunucu Müge Anlı, Manisa Soma'da kaybolan 22 yaşındaki Özcan Eren'e ne olduğunu araştırırken, genç çocuktan hafta sonu kötü haber geldi. Cumartesi günü Sevişler Barajı çevresinde muntazam bir şekilde kesilmiş sağ kol bulduğunu emniyete haber veren bir vatandaş her şeyin ortaya çıkmasını sağladı. Müge Anlı'da aranan Özcan Eren'e ait olduğu düşünülen kesik kol DNA incelemesine gönderilirken, bölgede yapılan çalışma sonrasında ceset parçaları bulundu. İnsan vücudunun bütünlüğünün bozulduğunu gösteren parçalar herkesi şoke etti. Peki Müge Anlı'daki Özcan Eren'in katili kim? İşte 18 Mart Atv canlı yayınında Müge Anlı'daki son dakika gelişmesi!

Müge Anlı'daki Özcan Eren olayında şok gelişme! Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. 22 yaşındaki Özcan Eren'e ait olduğu düşünülen insan vücudu parçaları Sevişler Barajı'ndan çıkarıldı. Son dakika gelişmesi Müge Anlı ve izleyicileri şoke etti.

22 yaşındaki Özcan Eren, Manisa Soma'daki Bayat Mahallesinden, 7 Şubat günü kayboldu. Kaybolmadan önce bir arkadaşıyla birlikte kaplıcaya gitti. Orada 1 gün kalıp döndükten sonra, kız kardeşiyle oturduğu mahallede karşılaştı. Kız kardeşine "Sen eve git! Ben geleceğim" dedi.

Ancak 19 yaşındaki genç, evine gitmedi. Kaybolduğu gün öğleden sonra 3'te telefonunu kapattı. Bir daha da kendisinden haber alınamadı. 16 Mart Müge Anlı canlı yayınında Özcan Eren'e ait olduğu düşünülen kol herkesi şoke etti. Eren'in telefon sinyalinin son görüldüğü yerde bir erkeğe ait sağ kesik sağ kol bulundu. Bu gelişmenin ardından ise veteriner hekim Mehmet'ten itiraf geldi.

Müge Anlı'nın hafta başında verdiği kesik kol bilgisinin ardından başlatılan arama çalışmaları bugün de devam ediyor. 18 Mart Müge Anlı canlı yayınında Özcan Eren'e ait olduğu düşünülen ceset parçalarına ulaşıldı.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Acılı aile aldığı bilgi ile sarsılırken, ortaya çıkan gerçek şoke etti. Baş şüpheli veteriner hekimin, "Benim avukatım var, benden şüphelenir ve mahkemeye verirseniz sizi mahkemeye veriririm" diyerek aileyi tehdit ettiği ortaya çıktı.

Müge Anlı son dakika Özcan Eren gelişmesini aktardı "Manisa'daki Sevişler Barajı'nın yakınında düzenli bir şekilde kesilmiş insan kolu bulundu. Kesik kolu gören vatandaşlar hemen jandarmaya haber verdi. Soma'da Özcan'dan başka herhangi bir kayıp vaka olmadığı ve Özcan'ın son telefon sinyalinin görüldüğü yer olmasından dolayı kesik kolun Özcan Eren'e ait olabileceğinden şüphelenildi. Kesik kolun çuvala konduğu ancak balıklar tarafından parçalanarak suyun yüzeyine çıktığı düşünülüyor."

"Ancak asıl şaşırtan gelişme sonra oldu. Özcan Eren'e ait olduğu düşünülen kesik kolun bulunmasının ardından güvenlik güçleri harekete geçerek, kuvvetli cinayet şüphesi ile tutuklandı. İlginç itiraf tam bu sırada geldi."

ŞOKE EDEN İTİRAF VETERİNERDEN GELDİ!

"Özcan Eren'in son görüştüğü arkadaşı veteriner hekim Mehmet'ten şoke eden itiraf geldi. Veteriner Mehmet, "Özcan'ı ben öldürmedim. O fidye mektubunu da biz yazdık, Özcan ve ben birlikte. Dedesinden para istemek için yaptık." demiş..."

MÜGE ANLI'DAKİ ÖZCAN EREN OLAYININ DETAYLARI

Özcan Eren, 7 Şubat tarihinde Manisa Soma'da sırlarla dolu şekilde ortadan kayboldu. İsmail ve Hatice Eren çifti kayıplara karışan oğulları Özcan Eren'i aramak için atv'nin başarılı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katıldı.

Esrarengiz kaybolma olayında Özcan Eren'in dedesi Şaban Eren'in evine poşet içinde fidye notu bırakılmış ve 450.000 TL fidye istenmişti.

FİDYE NOTU HEDEF ŞAŞIRTMAK İÇİN Mİ BIRAKILDI?

"Olaydan kimseye söz etmeyeceksiniz, kimsenin haberi olmasın, çok önemli ve gizlidir!" satırlarının yer aldığı notta eğer para teslim edilmezse Özcan'ın öldüreceğini söyleniyordu. Müge Anlı, Özcan Eren ile ilgili hiç bir telefon almadıklarını söyledi. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, fidye notunun olayı farklı yerlere çekmek için yazılmış olabileceğini anlattı.

SON DAKİKA