GALERİ

Müge Anlı'da itiraf! 27 Mart Cuma Müge Anlı son bölümde çileden çıkaran cinayet gerçeği

Müge Anlı Hatice Özkaçak cinayetindeki detaylarla çileden çıktı! Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. İstanbul da yaşayan Hatice Özkaçak, 24 Nisan 2009 yılında Kars da ki evinde ölü olarak bulunmuştu. Tam 10 yıl aradan sonra, kızı Ayşegül, otopsi raporu istediğini söyledi. Her şey yeni bir savcının dosyasını açmasıyla başladı. Ayşegül Hanım, annesi Hatice Özkaçak'ın cinayete kurban gittiğini öğrendi! 6 kardeş olan Özkaçak ailesinin en küçük kızı Ayşegül, canlı yayında teyze kızından duyduğu itirafla gözyaşlarına boğuldu! İşte 27 Mart Müge Anlı son bölümde şok itiraf!

Müge Anlı ile Tatlı Sert, hafta içi her gün Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. 27 Mart Cuma Atv ekranlarında yayınlanan son bölümde Müge Anlı, Hatice Özkaçak cinayetini işledi. Hatice Özkaçak'ın otopsi raporu sonucunda yazanlar kan dondururken, gerçeği bilmeyen Ayşegül Hanım'ın iddiaları şoke etti!

Müge Anlı'ya çıkan Ayşegül Hanım'a annesi Hatice Özkaçak'ın tansiyonu yükseldiği için öldüğünü söyleyen kardeşleri ne saklıyor? Ayşegül Hanım yıllar sonra annesinin doğal yollarla ölmediğine, cinayetten vefat ettiğine dair bil bilgi edinince konunun üzerine gidiyor.

İstanbul da yaşayan Hatice Özkaçak, 24 Nisan 2009 yılında Kars da ki evinde ölü olarak bulunmuştu. Tam 10 yıl aradan sonra, kızı Ayşegül, otopsi raporu istediğini söyledi.

Her şey yeni bir savcının dosyasını açmasıyla başladı. Savcılıktan gelen bilgide Hatice Özkaçak'ın boğularak öldürüldüğü yazıyordu. Adli Tıpın cinayet dediği Hatice Özkaçak'ı kim, neden öldürdü? Ayşegül hanım 2 ayrı kişiden şüpheleniyor.

Öldürülen Hatice Özkaçak'ın kızı Aysun Hanım Müge Anlı canlı yayınına bağlanarak annesinin yıkandığı esnada vücudundaki morluklar hakkında konuştu: Trabzon'dan sıcakta gidip geldiği için morarmıştır dedi yıkayan bayan.

Annesinin öldürüldüğünü yeni söyleyen Aysun Hanım'ın aksini söyleyen bir izleyicinin Müge Anlı canlı yayınına bağlanması ile Ayşegül Özkaçak, annesiyle ilgili acı gerçeğe bir kez daha emin oldu.

CANLI YAYINDA CİNAYET İTİRAFI!

Özgür Bala, Ayşegül'ün teyzesinin kızı Müge Anlı canlı yayınına bağlandı ve Ayşegül Özkaçak'ın doğru söylediğini, diğer kardeşlerin gerçeği Ayşegül Hanım'dan sakladığını itiraf etti!

Kars'tan Müge Anlı WhatsApp ihbar hattına gelen bilgiyi paylaşan başarılı sunucu, adını vermek istemeyen izleyicinin yazdıklarını paylaştı: Cinayetten öldürüldü Ayşegül'ün annesi, ben Kars'tan tanıyorum. Ölmeden önce demişti ki, 'Ben ölürsem Kenan Özkoçak'tan bilin!' Çünkü o adam kadını durmadan dövüyordu.

Ayşegül Hanım'ın bir başka teyzesinin kızı Özgül telefon hattına bağlanarak;

"Teyzemin öldüğünü duyduğumda, çocuklar köye gittiler ben gidemedim. Onlar geldikten sonra Aysun, tansiyondan öldü dedi. Boynunda morluklar vardı ama boynunun kırıldığını söylememişti bana. Aradan ne kadar zaman geçtiğini bilmiyorum ama yine bir akrabamız, teyzemi Zeki'nin çocukları öldürdüğünü söyledi. Ben bunu teyzemin çocuklarına söylemedim. Öldürüldüğünü duydum ama inanmazlar diye söylemedim" dedi.

Acılı Ayşegül Hanım,"Bana niye söylemediniz Özgül Abla" diyerek isyan etti.

SON DAKİKA