GALERİ

Survivor 2020'de diskalifiye şoku! Gönüllüler'den diskalifiye olan Meryem Kasap kimdir?

Survivor 2020'de bu yıl diskalifiye haberlerini çok sık duyduk. Survivor'ın yeni bölüm fragmanında yine bir yarışmacının diskalifiye olduğu duyuruldu. Gönüllüler Takımı'nın iddialı yarışmacıların Meryem Kasap, sakatlığı nedeniyle yarışmadan diskalifiye oldu. Peki diskalifiye olan Meryem Kasap kimdir? İşte detaylar.

'Survivor 2020'de birleşme partisine kısa süre kala sıcak gelişmeler yaşanıyor.

MERYEM DİSKALİFİYE OLDU

Gönüllüler takımında dizinden sakatlığı bulunan Meryem Kasap'ın, yapılan değerlendirmeler ve yarışmacının kararı ile diskalifiye olduğu açıklandı.

Instagram hesabından haberi paylaşan Acun Ilıcalı, Meryem'in diskalifiye olması nedeniyle ünlüler takımından gönüllülere bir yarışmacının transfer edileceğini belirtti.

Acun Ilıcalı'nın bu kararı açıklamasının ardıdan Evrim Keklik büyük bir üzüntü yaşadı.

Corona virüs salgını nedeniyle tüm dünyada uçuşların büyük ölçüde iptal olmasıyla birlikte yarışmanın çekildiği Dominik'e de Türkiye'den gidiş gelişler durdurulmuştu.

Acun Ilıcalı, uçuş yasağı nedeniyle adaya yeni bir yarışmacı gelemeyeceği ise iki takım arasındaki dengenin ancak birbirinden transfer ile sağlanabileceğini duyurmuştu.

DAHA ÖNCE KİMLER DİSKALİFİYE OLMUŞTU?
Bu sezon dört kez sakatlık ve diskalifiye nedeniyle birçok yarışmacı Survivor'a veda etmişti.

Şaziye İvegin Üner ve Uğur Pektaş, sakatlıkları yüzünden yarışı çok erken bırakmak zorunda kalmıştı.

Ünlülerin yeni yarışmacsı Erman Altıkardeş ve gönüllüler takımından Fatma Günaydın da diskalifiye olmuştu.

SURVIVOR MERYEM KASAP KİMDİR?

Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Meryem Kasap, atletik vücudu ve hırslı yapısıyla en çok dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Azmine ve hırsına güvenen Meryem Kasap kendisini şu şekilde ifade ediyor;

Merhaba ben Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 Trabzon doğumluyum. Ailedeki 3 çocuktan en küçüğüyüm. İlkokulda okurken 3 yıl tiyatroyla ilgilendim. Sporla tanışmam lise yıllarında başladı. Lise takımında 2 yıl hentbol oynadım. Daha sonra bireysel spor yapma kararı aldım ve atletizme yöneldim. Bu spora ilk olarak sırıkla yüksek atlama branşıyla başladım.

SON DAKİKA