GALERİ

Osmaniye'de terör saldırısı!

Olay Osmaniye'nin Amanos dağları eteğindeki iki mahallede meydana geldi. 3 evin bahçesine düşen havan mermilerinin şarapnel parçalarının isabet ettiği anne ile çocuğu yaralandı.

Osmaniye' nin Amanos Dağları eteğindeki iki mahalleye 3 havan mermisi atıldı. 3 evin bahçesine düşen havan mermisinin patlaması sonucu, bahçede oturan anne ile oğlu hafif şekilde yaralandı.

Olay saat 15.45 sıralarında Gebeli ve Selimiye Mahallesi'nde meydana geldi. Terör örgütü PKK'lıların yuvalandığı ve zaman zaman kanlı eylemler yaptığı Amanos Dağı eteklerine yakın olan mahallere, 3 ayrı noktadan havan mermisi atıldı.

Mermiler 3 evin bahçesine isabet etti. Havan mermisinin düştüğü evlerinin bahçesinde oturan anne ile 10 yaşındaki oğlu kollarına isabet eden şarapnel parçaları ile yaralandı.

BİR EVİN BAHÇE DUVARI YIKILDI

Bir evin de bahçe duvarı yıkıldı. Yaralı anne ve oğlu kaldırıldığı Kadın ve Çocuk Hastanesi'nde tedaviye alındı. Osmaniye Valisi Kerem Al, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz ile Emniyet Müdürü Nurettin Gökpınar, olay yerine giderek inceleme yaptı.

Aynı anda da havan mermisini atan teröristlerin yakalanması için Amanos Dağları'nda operasyon başlatıldı.

BİZE ULAŞIN