;
GALERİ

Hadi ipucu sorusu! Pegasus filmindeki genç hangi şehir hakkında blog yazısı okuyor? İşte 11ekim Hadi ipucu cevabı

Hadi ipucu sorusu yayınlandı. Hadi yarışmacılarının merakla beklediği ipucu sorusunda "Pegasus filmindeki genç hangi şehir hakkında blog yazısı okuyor?" sorusu yarışmacılara soruldu. Peki 11 ekim Hadi ipucu sorusunun cevabı ne? İşte Hadi yarışmacılarının merakla beklediği detaylar...

Pegasus uygulamasını indirerek cevabı öğrenebilirsiniz. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen Hadi yarışması; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı canlı yarışmada; eğlence ve heyecan her zaman dorukta.

Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ücretsiz. Hadi yarışmasında yapılması gereken tek şey, daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak.

Canlı yayında sunucu; soruları ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise sadece on saniye. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında mesajlaşabiliyor, arkadaşını yarışmaya üye edenler ise ekstra jokerler kazanıyor.

HADİ 11 EKİM 20.30 İPUCU SORUSU

Hadi bu akşam 20:30'da! Ödülümüz Türkiye'nin Dijital Hava Yolu Pegasus'un katkılarıyla ve 25.000? İpucumuz Pegasus'tan geliyor Pegasus filminde dersteki genç hangi şehrin hakkında bir blog yazısı okuyor?

Yeni Pegasus filmini dikkatle izlediysen şehrin tam karşında! İlk şehri not etmeyi sakın unutma! Film linki @pegasusairlines biosunda


Cevap: Barcelona olacaktır.

Pegasus Hava Yolları'nın hesap biosunda ki videoda en sonunda paylaşılan fotoğraf gösteriliyor ve üstünde nerede oldukları yazıyor. Oradan da ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN ; ; ;