;
GALERİ

Her kadının sahip olması gereken 25 şey!

Her kadının sahip olması gereken 25 şey!

Görünümünüze özen gösteriyor, her sezon başında alışverişe çıkıp dolabınıza yepyeni parçalar mı ekliyorsunuz? Cosmopolitan dergisi, her kadının sahip olması gereken 25 şeyle yepyeni bir görünüme kavuşacağınızı iddia ediyor .

 Seksi iç çamaşırları

Etrafınızdakiler yüzünüzdeki gülümsemeye anlam veremeyecekler. Tabii gerçek sebebini göstermezseniz! Özellikle dantel tasarımlar kendinize olan güveni artıracaktır.

10- Vintage elbise

Önceki yılların modası tekrar gündemde. 1960'larda kullanılan vintage kıyafetler aynı zamanda tüketim çılgınlığınızı da frenleyebilir.

 Altın kolye

Abartılı mücevherler üzerinizde emanet gibi durabilir. Sade altın renkli ve ince zincirli bir kolye ile giysinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

12- Deri ceket

Tercihen biraz yıpratılmış görüntüye sahip bir model satın alabilir veya birkaç yılda bir eski kıyafetlerinizin arasından çıkardığınız, lise yıllarınızdan kalma deri ceketinizi tekrar keşfedebilirsiniz.

Payetli eşarp

Günlük kıyafetlerinizi gece bile kullanmanızı sağlayan bu aksesuvarlar ille de pahalı olmak zorunda değil! Özellikle metalik payetlerle süslenmiş eşarplardan mutlak edinin.

 İyi bir saç stilisti

İstediğiniz kadar pürüzsüz bir cilde sahip olun, eğer kötü bir saç kesimine sahipseniz bu, tüm iyi özelliklerinizi silip atmaya yetebilir. Güzel bir kesim ise bambaşka bir insan olmanızı sağlar. Başarılı bir saç stilisti bulduğunuzda, onu elinizden kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

 Pürüzsüz cilt

Yıl boyunca cildinizi korumanız çok önemlidir. Kaliteli bir serum sayesinde cildinizi koruyabilir, besleyerek daha sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlayabilir.

Görkemli kirpikler

Bir anda feminen bir görünüme kavuşmanızı sağlayan takma kirpikler, yüzünüzde kayda değer bir fark yaratabilir. Takma kirpik kullanmaktan hoşlanmıyorsanız, aynı etkiyi yaratan maskaraları tercih edebilirsiniz.

 Mizah anlayışı

Kendinizi ve stilinizi çok ciddiye almayın; fazla 'uğraşmış' görünmeyin. Aksi takdirde dünyadaki tüm tasarımcı markaları bile sizi stil sahibi yapmaya yetmez.

BİZE ULAŞIN