;
GALERİ

Makyajla değişenlerin son halleri görenleri hayrete düşürüyor

Goar Avetisyan adlı Instagram hesabı, makyajla değişen müşterilerinin fotoğraflarını öncesi ve sonrası halleriyle paylaşıyor. Değişimler ise ağızları açık bırakacak cinsten.

Kadınlar için makyajın anlamının büyük olduğu bilinen bir gerçek. Her yıl binlerce lira kozmetik ürünlerime harcanıyor. Her ne kadar bu kadar makyaj doğru bulunmasa da, kimileri için olmazsa olmza hale geliyor. Doğru yapılmış bir makyaj çoğu zaman estetik operasyondan bile daha etkili olabiliyor. Rus makyaj artisti Goar Avetisyan da makyajla insanları ne kadar değiştirebileceğini tüm dünyaya kanıtlıyor.

Instagram hesabında müşterilerinin geçirdiği inanılmaz değişimleri paylaşan makyaj sanatçısının 5 milyondan fazla takipçisi var. Cilt kusurlarının yanında, yüzdeki yara ve yanık izlerini de sihirli dokunuşlarıyla yok eden Rus sanatçının en büyüleyici çalışmalarından biri de Inna adlı bir kadına yaptığı makyajdı.

Makyaj artisti, kendisine fotoğrafını yollayan Inna'nın isteğini geri çevirmedi ve bir günlüğüne de olsa onun en mutlu insanı yaptı.

İşte Goar Avetisyan'ın kadınlar üzerinde yarattığı büyük değişim...

BİZE ULAŞIN